Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az van, hogy az Anyám meg a...

Az van, hogy az Anyám meg a barátja ( nevelő apám) szeretnének gyereket. És egy kicsit sok lenne a kor különbség.12/L vagyok. Ês nem tudom, hogy ezt hogyan kéne megélnem?!

Figyelt kérdés
Vagyis inkább a nevelő apám, és mivel szereti anya, így ő is nagyon gondolkozik rajta. Most vagyok 12, és mire sikerülne addig 13-14 lennék. Én egy ekkora korkülönbséget "kicsit" soknak találok. Persze ha ők boldogok akkor én is. De valahogy nem érzem ezzel a tudattal jól magamat, hogy talán lesz egy kis tesóm/fél tesóm. Még csak tervben van de akkor is furi lenne. Nincs valakinek valami píztató mondata, vagy csak valami őszinte?!

2017. szept. 10. 15:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Bár én nem anyukámnál éltem,de van két féltestvérem.

A nagyobb 9 éves a kisebb 3 éves.Én 24 éves vagyok.

A kishúgom és a nagyobb fiam közt egy év korkülönbség van.

Mivel már van családom,meg amúgy sem anyukámmal éltem,így nem tudom milyen lesz Neked.De én szeretnem a húgaimat.A nagyot minden nyáron elhozom magamhoz nyaralni.Ha a kicsi nagyobb lesz Őt is hozni fogom.


Szerintem fontos,hogy az vernek legyenek testvérei.Ha a szülők már nem lesznek egymásra számíthattok majd!

2017. szept. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
14 voltam amikor megszületett a húgom. Soha nem volt semmi gond a korkülönbségből, amikor kellett, segítettem, de közben nekem is megvolt a saját életem. Mai napig nagyon jó kapcsolatban vagyunk, bár ritkán találkozunk, de szinte minden nap beszélünk. Neki ott van a két fia (ikrek, 2.5 évesek), nekem is saját család... de mai napig számíthatunk egymásra bármiben.
2017. szept. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm!
2017. szept. 13. 19:24
 24/25 anonim ***** válasza:
Mi édestesók vagyunk 9 év korkülönbséggel, a bátyám javára, elvagyunk. Tudok olyat, aki hozzád hasonló módon járt, ő most 25 éves, az öccse 3.-ba megy most.
2017. szept. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Figyu...hugicam es köztem 14 ev van. Es imadom a kiscsajt😍
2017. okt. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!