Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az van, hogy az Anyám meg a...

Az van, hogy az Anyám meg a barátja ( nevelő apám) szeretnének gyereket. És egy kicsit sok lenne a kor különbség.12/L vagyok. Ês nem tudom, hogy ezt hogyan kéne megélnem?!

Figyelt kérdés
Vagyis inkább a nevelő apám, és mivel szereti anya, így ő is nagyon gondolkozik rajta. Most vagyok 12, és mire sikerülne addig 13-14 lennék. Én egy ekkora korkülönbséget "kicsit" soknak találok. Persze ha ők boldogok akkor én is. De valahogy nem érzem ezzel a tudattal jól magamat, hogy talán lesz egy kis tesóm/fél tesóm. Még csak tervben van de akkor is furi lenne. Nincs valakinek valami píztató mondata, vagy csak valami őszinte?!

2017. szept. 10. 15:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
74%
Tízes vagyok. Most jut eszembe, legjobb barátnőm unokatestvére velünk egyidős 20 éves (18 volt az anyukája, mikor szülte) és télen (február 28) lesz az öccse 1 éves. Olyan példás testvérpárt még nem láttam. Imádják egymást. Tök édesek.
2017. szept. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
81%
Én 20 voltam, mikor született az egyik féltestvérem, 22 a másiknál. Van egy bátyám is, aki 22 és 24 volt. Nincs ezzel semmi probléma, nagyon szeretjük őket. :)
2017. szept. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
70%

Minden helyzet es sors más, mások a körülmenyek.

Nem lehet azt mondani, h a szomszedoknak is bejött , tehat te is boldog leszel igy, az sok mindenen múlik.

Az én lányom tiz éves , én 41 , de nem vagyok ilyen vállalkozó szellemu es merész mint anyukád.

A helyzet sokat változna , az biztos , és nem biztos h pozitivan. Egy gyermek fejreallitja a családot , anyagilag es idegileg .

Ilyenkor derül ki a legtöbb nö szamara altalaban, h a drága " párja" nem való se apának , se férjnek, addig valahogy becsapta magát.

Ha anyukadat a tenyerén hordozza, mindent megad neki / nektek , kedves, akkor jó lehet miert nem

2017. szept. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
84%
Van egy bátyám, aki másfél évvel idősebb nálam és egy öcsém, aki 8 évvel fiatalabb. Kettejük közül öcsémmel vagyok jóban. Azon kívül, láthattam öcsémet babaként és sok gyakorlati haszonra tettem szert, így nem idegeskedtem annyira mikor megszületett a lányom.
2017. szept. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
90%
Van akinek a nyakába sózzák, van akinek nem. Attól még, hogy nektek nem tették, másoknak simán megteszik.
2017. szept. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
14%
A #3-al vagyok kenytelen egyeterteni.
2017. szept. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
26%

Semmi extra, de 99%, hogy bébicsősz leszel. :(

Sajnos... nálunk is az összes unokatesóm az én nyakamba volt varrva állandóan, mert a "felnőttek beszélgetni akarnak".

Hát én meg rohadtul nem két háromévest akarok pesztrálni.


Egyébként nem sok közöd lesz hozzá, 14 év korkülömbség rengeteg.

2017. szept. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
90%

"Eddigi válaszolók idióták. Tipikus magyarok. Undorítóan rosszindulatú és pesszimista nép ez." - Te pedig egy rosszindulatú, ostoba, előítéletes, bunkó paraszt vagy. Én, mint magyar ember nem vagyok rosszindulatú. Kikérem magamnak, te hungarofób gyökér.

Egyébként kérdező, a kérdésedre válaszolva, neked egyáltalán nincs beleszólásod, ez az ő közös döntésük. Ha terhes lesz az anyud, akkor a kamaszkori kitöréseidet ne zúdítsd rá, mert egy terhes nőnek nem tesz jót a feszült környezet. Amúgy pozitívan kell állni a dolgokhoz, így nagyobb esélye van annak, hogy nem következik be a pokol. Ha anyud egy felelősségteljes ember, akkor semmi ok az aggodalomra, mert akkor biztos nem az lesz a vége, hogy neked kell majd nevelned a kicsit. Szóval nyugi.

2017. szept. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
21%
Ez, nemtom,mennyire bíztató, de itt a környéken van ilyen, és szerintem tök jóban vannak, a csaj 13 évvel idősebb az öccsénél, a csajnak már van gyereke, és a csaj öccse 12 évvel idősebb a csaj lányánál:D Ez izgis:D De amúgy mondjuk már ritkán találkoznak:D
2017. szept. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
73%
Szia! :) 15 éves voltam mikor megszületett a féltestvérem (öcsim). Most 1 éves. Persze, néha kell rá vigyázni, de nagyon jól megvagyunk. Nem beszélve arról, hogy van egy csomó előnye. Kap rengeteg klassz játékot, amiket megnézegethetsz, megkóstolhatod pár üveges bébiételjét, stb. Lehet, hogy most még kétségeid vannak, de mikor megszületik és először tarthatod a karodban, a szívedhez fog nőni.
2017. szept. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!