Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Normális, ha különböző nemű...

Normális, ha különböző nemű testvérek egy ágyban alszanak?

Figyelt kérdés
Szerintetek normális, ha egy 18 éves lány a 20 éves bátyjával egy ágyban alszik kirándulás alkalmával?(alapból nem, csak pár éjszakára)
2017. okt. 21. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kiránduláskor olcsóbb egy franciaágyas vagy 1 személyes ágy, mint 2 ágyas szoba.
2017. okt. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Normális. Viszont mások életébe beleugatni kicsit sem normális.
2017. okt. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Normális
2017. okt. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%

Miért ne lenne???

Talán fizessenek többet vagy aludjanak 1-1 vadidegennel együtt pár majom emberke véleménye miatt?

Aki ebbe bármiféle aberrált dolgot lát bele, az nem normális. Én is aludtam együtt az unokaöcsémmel franciaágyban (lány vagyok), mert így volt olcsóbb a szállás. És voálá nem lett senkinek, semmi baja.

2017. okt. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%

Ugyanolyan normális, mintha egynemű testvérek alszanak egy ágyban.

Arról miért nem jut eszedbe kombinálni?

A kulcsszó: TESTVÉREK! ... ami normális emberek esetében nemtelenséget jelent.

2017. okt. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális, semmi kivetnivaló nincsen benne. Egy korosztály, testvérek és úgyis csak pár éjszakáról van szó egy kirándulás alkalmával. Szerintem, ha jó a kapcsolatuk, akkor nekik sem okoz semmilyen gondot és jól érzik magukat, lehet, hogy külön örülnek is neki. Kirándulás alkalmával már volt olyan, hogy egy ágyban aludtam a több mint tíz évvel idősebb testvéremmel és annak párjával, picit zsúfolt és kényelmetlen volt, de jó élmény volt és elvoltunk, beszélgettük, filmeztünk.
2017. okt. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne normális?


Szerintem minden normális emberrel megesik ilyen alkalmanként. Testvérrel, ismerőssel, szülővel ha épp nincs annyi ágy vagy olcsóbb úgy.


Emberi lények vagyunk, képesek vagyunk úgy aludni hogy nem b..szunk meg mindent ami az ágyunkba kerül...

2017. okt. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha ez a testvéreket zavarja, kellemetlen nekik, akkor kicsit gáz. De nyilván ilyen nagy "gyerekeket" már nem kényszerítenek, hogy "jöttök kirándulni, ha akartok, ha nem", és ők is szívesebben költik valamilyen programra az így megspórolt pénzt. Szóval szerintem nincs ezzel semmi gond. Aki meg ebbe bármi mást beleképzel, az kezeltesse magát.
2017. okt. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Én simán alszom még mindig egy ágyban nyaralások alkalmával öcsémmel (én 21, ő 18 éves). Nincs ebben semmi rossz. Ő a legjobb barátom és a legfontosabb ember számomra.
2017. okt. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
Igen,miért is ne.
2017. okt. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!