Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet két teljesen különböző...

Lehet két teljesen különböző terhességből azonos nemű baba?

Figyelt kérdés

Első babánál édeset kívántam, kerek hasam volt, "lerobbantam" külsőleg, kevesebbet mozgott, többet híztam és kislány lett.

Másodiknál sósat kívánta, hegyes hasam volt, sokat mozgott, kevesebbet híztam és kisfiú lett.

Most a harmadik babával az elején undorodtam az édestől, most már minden eszem, de inkább sósat, hegyes a hasam, alig émelyegtem, sokat mozog, még alig híztam 2 kg-ot. Tehát az előző terhességekből (meg a népi hiedelmekből) kiindulva a tünetek kisfiúra utalnak, viszont kislányunk lesz :)

Volt más is így?

Főleg arra lennék kíváncsi, hogy két terhességénél teljesen különbözőek voltak a tünetek mégis ugyan olyan nemű babája lett. Nem csak arra, hogy a népi hiedelmek nem jöttek be - az tudom, hogy sok mindenkinél nem nyerőek :)

Előre is köszönöm a válaszokat!


2015. dec. 9. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. A baba nemének a kromoszómához van köze, nem a külsődhöz vagy az édességhez.
2015. dec. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen elterő tünetekkel lett két kislányom.
2015. dec. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De jó! Akkor remélem hasonló cipőben járok :) Úgy szeretnék még egy kislányt, csak a tünetek annyira elbizonytalanítanak még az uh-n látottak után is... Természetesen fiúnak is nagyon örülök ha mégis úgy adódik :)
2015. dec. 9. 14:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor drukkolok a másik csajszihoz:-)!!!Utolsó voltam.
2015. dec. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves Első! Persze, hogy világos, hogy min múlik egy gyerek neme. Nem vagyok annyira hülye :) Valószínű rosszul fogalmaztam meg a kérdésem. Arra vagyok csak kíváncsi, hogy vannak e többen anyukák, akiknek teljesen más-ellentétes tünetegyüttesük volt két terhességnél mégis ugyan olyan nemü babájuk született.
2015. dec. 9. 17:15
 6/8 anonim ***** válasza:
A nevelt lányom anyja màst sem mondott a második terhessége alatt, mint a különbségeket a két terhesség között (az első álom volt, a másodikkal szenvedett). Meg volt győződve az egész család, hogy fiú lesz, lánynevük nem is volt. (Nem tudták a nemét) Majd életet adott egy gyönyörű kislánynak, aki méhen kívül is szöges ellentéte a nővérének.
2015. dec. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Anyukám hugomnál teljesen fiút várt, más volt a hasa, rengeteget mozgott, más ételeket is kívánt, másként érezte magát....és ők se nagyon készültek lánynévvel, teljesen elképedt, mikor megszülte, és meghallotta, hogy "Gratulálunk, kislány!" (nem kérdezte az utolsó ultrahangon, hogy mi, addig meg sose mutatta magát, bízott benne valahol, hogy úgyis fiú, de legyen meglepi..hát az lett)
2015. dec. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok, mint amit a 6os írt. Első terhesség egy álom volt, most csak szenvedek és szeretnék már túl lenni rajta. Kislányom lesz most is. :)
2015. dec. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!