Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az gáz, ha a 8 éves kishúgom...

Az gáz, ha a 8 éves kishúgom erősebb nálam 18 éves fiú létemre?

Figyelt kérdés
Sajnos húgom sokkal erősebb nálam, simán lehúz a földre, visszahúz ha el akarok menekülni tőle, ha rajtam ül, nem tudom ledobni magamról, simán elbír tolni egy fotelt, nekem meg alig megy. Kb ugyanolyan széles a karunk, talán az övé picit szélesebb és izmosabb. Sosem kondiztam vagy sportoltam, sosem erősítettem magamon, az 5 kilós súlyzós edzés is nehezemre esik, nagyon vézna és szálkás a karom.

2017. okt. 23. 16:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Gáz.
2017. okt. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Az semmi! Engem a macskánk terrorizál. Mindig elveszi a kajámat.Már sírtam is emiatt. 25/F
2017. okt. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ja, egy tizennyolc éves, akinek gondot okoz eltolni egy fotelt. A másfél éves keresztfiam simán megcsinálja.


Amúgy meg: A macskám egem is terrorizál, nem vicc :) Szereti túszul ejteni az ebédemet :)

2017. okt. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
2-es azt hittem viccből írtad, de levizualizáltam, és meg tudom érteni, az tényleg nem jó, hogy ha felugrik és elfut a kajáddal :(.
2017. okt. 23. 16:37
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha ez téged nem zavar, akkor nekem aztán k_rvára mindegy. Ha meg zavar, akkor rinyálás helyett kezdj el sportolni és változtass az étkezési szokásaidon.
2017. okt. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
Ennyi idősen mint Te, én megyei bajnok voltam súlyemelésben, amíg a két éves kisöcsém el nem törte a gerincem.
2017. okt. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk majdnem 60 kiló húgom, szóval kicsi létére egész testsúlyával elhúz. Sajnálom 6-os :(
2017. okt. 23. 16:47
 8/16 anonim ***** válasza:
A genetika:te kitől mit örökölhettél? Nem kell megijedned,ahol a természet valamit elvesz ott más képességekkel kárpótol!Pl:a vakoknak rendkívűli hallásuk és tapintású van.A szellemi fogyatékosok jól tűrik a monotóniát és a kézügyességük hihetetlen.Meg kéne találnod azt a képességedet ami másokhoz viszonyítva nálad erőteljesebb.Igen gyakori a testvéreknél akit vernek az okosabb mint aki verekedik!
2017. okt. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
7 éves fiam 25 kiló, mekkora húgod van te jó ég? Keressetek neki orvost, mert nagyon rossz lesz neki, mint az egészsége, mind a társadalmi élete szegénynek. Normálisak a szüleid, hogy ezt hagyták?
2017. okt. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha szálkás lennél 18 évesen nem lenne az az isten aki téged lefog nemhogy egy 8 éves kislány.Gyenge vagy de ez nem azt jelenti hogy szedj testömegnövelőket vagy ne adj isten szteroidokat.Kezdésnek egyél sokat főleg húsokat és kezdj futni az a legjobb erőnléti edzés.Ha ezekután megvan a megfelelő kitartásod lassan elhagyhatod a futást és áttérhetsz a súlyokra.A fokozatosság nagyon sokat számít.Egyél naponta töbször ha keveset is.Kis súlyokkal kezdj 2-3 kiló ez fontos hogy minden izmot megmozgass.Ha este lefekvésnél fáj minden izmod jó úton jársz.Ne add föl sok sikert.Az a legjobb ha ojan emberhez fordulsz aki jártas a testépítésben de ez nem fő szempont.Fő a kitartás!! ;)
2017. okt. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!