Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az gáz, ha a 8 éves kishúgom...

Az gáz, ha a 8 éves kishúgom erősebb nálam 18 éves fiú létemre?

Figyelt kérdés
Sajnos húgom sokkal erősebb nálam, simán lehúz a földre, visszahúz ha el akarok menekülni tőle, ha rajtam ül, nem tudom ledobni magamról, simán elbír tolni egy fotelt, nekem meg alig megy. Kb ugyanolyan széles a karunk, talán az övé picit szélesebb és izmosabb. Sosem kondiztam vagy sportoltam, sosem erősítettem magamon, az 5 kilós súlyzós edzés is nehezemre esik, nagyon vézna és szálkás a karom.

2017. okt. 23. 16:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Dettó, 18 éves srác vagyok és az 5 éves szomszéd kissrác folyton lenyom szkanderban :( a macskákról meg ne is beszéljünk...igazi vadállatok egyszer majdnem kettéharapta egy a combomat...
2017. okt. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A hugod maga She-Hulk?😮😮😮😮😮😮
2017. okt. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hugod sulya gáz szó szerint kövér ,persze hogy erősebb nálad ha 8 évesen 60 kg .
2017. okt. 24. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
18 vagy, de a 8 éves hugodnak szélesebb a karja ... Hagyjuk már... Instant kamu.
2017. okt. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Aki nem érti az iróniát az itt ne pontozgasson plz...
2017. okt. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
A hugod sportol valamit? Ha versenyszerüen igen akkor nem gáz.
2018. jan. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!