Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek is jogos hogy...

Szerintetek is jogos hogy megsértődtem és eléggé rosszul esett a dolog? A hugom elkért tőlem egy plüsst amit nagyon szerettem és amikor nála voltam azt láttam hogy a r***dt kutyája szórakozik vele és teszi tönkre.28f

Figyelt kérdés
én nagyon szeretem a plüssöket, gyüjtöm őket és van amelyikkel alszom is mert nagyon aranyosak. nekem ez rosszúl esett mert habár nem aludtam vele, de nagyon szerettem és nagyon aranyos plüss vadmacs volt... :(
2017. nov. 6. 17:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

A húgodnak kölcsönadtad ezt a plüsst, vagy örökbe kérte el? Ez nem derül ki. Ha csak kölcsönadtad, akkor teljesen jogosan háborodtál fel, viszont ha örökbe kérte, és te odaadtad, akkor sajnos onnantól azt csinál vele, amit akar. Persze a sértődöttséged ebben az esetben is teljesen érthető, hiszen a húgod elkért tőled valamit, amire utána nem vigyázott, hagyta, hogy a kutyája tönkretegye. De itt szerintem nagyon sok kérdés van: a testvéred tudott-e arról, mennyire fontos neked ez a tárgy, mennyire szeretted? Beszéltetek-e arról, miért kéri el tőled, mit akar vele csinálni? Úgy érzem, ha kommunikáltatok volna mélyebben a dologról, akkor kiderül, hogy ő a kutyájának akarja odaadni játéknak, neked viszont annál fontosabb értéket jelent. És akkor most nem lenne ez a helyzet.


De egyébként nagyon egyszerű: ha neked a plüssök ennyire fontosak (amivel amúgy semmi baj nincs, az én felnőtt páromnak is van néhány szívéhez közelálló plüssállata), akkor egyszerűen ne add oda őket senkinek.

2017. nov. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező, biztos hogy 28 éves vagy, nem lehet hogy elírtad?


Azzal nincs baj, ha gyűjtöd őket, mert hobbinak jó, de együtt aludni felnőtt férfi létedre plüssökkel? Ez csak nekem furcsa?


Jogos a sértődésed, azonnal vissza is kérném a helyedben.


Szintén 28/F

2017. nov. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem szoktam visszakérni semmit.


"a testvéred tudott-e arról, mennyire fontos neked ez a tárgy, mennyire szeretted? "


igen tudta és egy óráig ölelgette megf kérte hiogy had vigye magával...



"Beszéltetek-e arról, miért kéri el tőled, mit akar vele csinálni? "


Azért akarta mert nagyon cuki és állítása szerint imádja az ilyeneket.



Már nem fogok többé senkinek sem adni, ezek után. amúgy számára a kutya a gyereke, én meg azt nem bírom hogy azt mondja hogy én vagyok a nagybáttya.... nekem ez morbid.

2017. nov. 6. 17:40
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Ne haragudj, de hány éves a tesód?
2017. nov. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
24
2017. nov. 6. 17:53
 6/12 anonim ***** válasza:
12%
Nehogy összevitázzatok már egy plüsállat miatt.Abban viszont egyetértek, hogy ne mondja azt,hogy te nagy bátyja vagy a kutyusnak.
2017. nov. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
Plüssel aludsz, a hugod a kutyája nagybácsiának tart... Wtf is wrong with your family? Tudod mi volt durvább? Amikor valaki írta hogy férfi létedre... Nem is láttam hogy az "f"... Egyértelműen 28/N -et gondoltam. De igen az hogy felháborodsz ezen szerintem jogos... De ez kell ahoz hogy végül ne legyen belőled kényszeres gyüjtögető.
2017. nov. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
Adott két felnőtt ember, és vita van egy gyerekjátékból. Szép.
2017. nov. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%
Meg se kérdezem hogy mivel tartod el magad
2017. nov. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

Hadd döntse már el mindenki, hogy mit szeret és mi a fontos neki. PewDiePie is 28 éves, mégis abból él, hogy gyerekjátékokkal játszik és gyerekeket szórakoztat.

Én 25 vagyok, nő, kiskorom óta imádom a plüssöket, sokáig gyűjtöttem őket, és a mai napig szeretem mindet és vigyázok rájuk. Sőt, aludni is szoktam velük, mert jól esik.

Párom 27, szintén szereti a plüssöket, neki is van jópár, és féltve őrzi őket a szekrényben.

Sőt, van közös plüss takarónk és Jurassic Parkos ágyneműhuzatunk is. Sőt, még rajzfilmeket is szeretünk nézni, főleg Disney meséket.

Ettől még ugyanúgy felnőtt, dolgozó, tanult emberek vagyunk, csak nekünk nem abból áll a felnőtt élet, hogy gondosan egymáshoz válogatott bézs színű bútorok között tartunk kiskosztümös teapartit a könyvklubos barátainknak.

Kedves kérdező, teljesen jogos a felháborodásod. A kutya mondjuk nem tehet róla, azt ne bántsd, a húgod csinálta. Jó nagy genyó lehet. Gondolom direkt nem szólt, hogy mire kell a plüssállat.

Ha még menthető szegény, akkor szerezd vissza és varrd meg, a huginak pedig mondd meg, hogy többet az életben nem adsz neki kölcsön semmit.

2017. nov. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!