Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mennyire vagytok szégyenlősek...

Mennyire vagytok szégyenlősek azonos vagy ellenkező nemű testvéretek előtt?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Egyik lány osztálytársam 13 éves öccsével jóban vagyok, és egyszer azt mondta hogy otthon ő és a nővére (az én osztálytársam) egyáltalán nem szégyenlősek, simán levetkőznek egymás előtt. Ez máshol is így van? Írd le hogy nálatok ez hogy működik/működött hasonló korban. Életkort is írjatok :)

2017. dec. 25. 20:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
73%
Mi szerencsére nem vagyunk szégyellősek,így nem zavar ha látnak minket meztelen sem.36N
2017. dec. 30. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
82%
Két évvel fiatalabb a lány testvérem, sose voltunk egymás előtt szégyenlősek. Külön szobánk volt, de azért akadtak olyan helyzetek, amikor egymás előtt öltöztünk át vagy mentünk zuhanyozni, fürdeni. Ez így volt tizenévesen és így van ma is. (30-as F)
2017. dec. 30. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 AnonimusGirl2000 válasza:
85%

Mi heten vagyunk testvérek.

Nálunk volt olyan is(5-6éves korunkig), hogy együtt fürödtünk (iyen bugyis, pelenkás korszak, amikor még óvodásak az emberek :P) nővéremmel öcsémmel, de mindenki ahogy elkezdte az Általános Iskolát, meg ahogy egyre nőttünk igényeltük a privát szférát.Szóval fiúk lányok külön öltözködünk.

17L

2018. jan. 7. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
79%
Én 14 éves fiú vagyok, a bátyám 15, a húgom pedig 12 éves. Mi is simán levetkőzünk egymás előtt, ha épp úgy adódik. Kiskorunk óta úgy szoktuk meg, hogy otthon a családban nem kell szégyenlősködni. Nálunk senkinek sem gond, ha otthon meglát valaki meztelenül.
2018. jan. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
89%
Én 1 év híján megegyezem a példában írttal. Egy szobában lakom a 13 éves öcsémmel, így mindennap szoktuk látni egymást meztelenül. Nincs ebből semmi problémánk, szóval máshol is így van. (15/L)
2018. jan. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
27%
Mi a francnak emeled ki folyton ezt a kérdést? Erre izgulsz, vagy mi? Nagyon beteg lehetsz...
2018. jan. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
77%
Van 2 hugom. Nem vagyunk szégyenlősek egymás előtt. 18/L
2018. jan. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Hát én eléggé szégyenlős vagyok, mindig bezárkózom a fürdőbe, meg a szobámban is ha pl épp öltözök, és bejön tesóm, vagy szüleim, akkor mindig magam elé kapok vmit :D

De a hugom nem szívbajos, ő simán vetkőzik, meg járkál a lakásban meztelenül. Volt olyan is, hogy nálunk volt a barátom, és akkor is simán járkált egy szál bugyiban, nem zavartatta magát :D

2018. jan. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
70%

Öcsémmel laktam egy szobában 18 éves koromig. Ő 2 évvel fiatalabb. Pucéran nem rohangáltunk fel-alá, de reggel simán felöltöztünk egymás előtt a szobában. Nyáron meg bugyiban aludtam.

Nem emlékszem, hogy különösebben kíváncsiak lettünk volna egymásra.

32N

2018. febr. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. anyám előtt egyáltalán nem vagyok szégyenlős. Már más a helyzet apámmal és a bátyámmal. Előttük soha nem öltözök/vetkőzök, ők se tesznek így, mert tudják hogy kényelmetlenül érzem magam tőle.
2018. ápr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!