Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mennyire vagytok szégyenlősek...

Mennyire vagytok szégyenlősek azonos vagy ellenkező nemű testvéretek előtt?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Egyik lány osztálytársam 13 éves öccsével jóban vagyok, és egyszer azt mondta hogy otthon ő és a nővére (az én osztálytársam) egyáltalán nem szégyenlősek, simán levetkőznek egymás előtt. Ez máshol is így van? Írd le hogy nálatok ez hogy működik/működött hasonló korban. Életkort is írjatok :)

2017. dec. 25. 20:47
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
81%
Úgy lettünk szocializálva hogy simán levetkőzünk egymás előtt. 21 éves lány vagyok. A nővérem 25 éves az öcsém pedig 17 éves és mind láttuk számtalanszor a másikat. Ez nem kultúráltság kérdése.1 db fürdőszoba volt 5 főre egészen 16 éves koromig és amíg reggel valaki fogat mosott addig a másik zuhanyozott ez normális hiszen testvérek vagyunk.
2018. ápr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem ennyi idosen nagyon nem illik.
2018. ápr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
85%
Egyáltalán nem vagyok szégyenlős bátyám előtt, ő sem előttem. Én 16/F, ő 18/F.
2018. ápr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
85%
Csak azonos nemű testvéreim vannak.Nem szégyenlősködünk.
2018. ápr. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!