Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek is hülye a húgom?

Szerintetek is hülye a húgom?

Figyelt kérdés
A húgom szeretett volna karácsonyra egy telefont. Szüleimtől nem kapta meg mert tudtuk hogy a barátja már vett neki egy olyat amit szeretett volna karácsonyra. Tegnap meg is kapta az ajándékot de nem hajlandó használni mert hogy szerinte túl drága ajándék. Én azt mondom neki hogy hülye de ő szerinte én vagyok a hülye amiért furcsállom hogy nem akarja használni, hozzáteszem ha a szüleinktől kapta volna ugyanezt a telefont ugyanennyiért akkor használná. Nektek mi a véleményetek?

2017. dec. 26. 14:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

5-ös, 6-os kommentre gondolok a kavarodásnál.


Előző voltam.

2017. dec. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen most már látom én is. :D Nem verte adósságba magát érte. Igen tudom sajnos ezt a szót mindig benézem és rosszul írom le. :)
2017. dec. 26. 17:39
 13/13 anonim válasza:
48%
Milyen telefont kapott?
2017. dec. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!