Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Teljesen hülye a húgom, hogy...

Teljesen hülye a húgom, hogy ébresszem fel?

Figyelt kérdés

Összejött egy rosszarcú csávóval, az se lepne meg, ha börtöntöltelék lenne. A fickó ma konkrétan énelőttem pofozta fel, köpni-nyelni nem tudtam, a hülye húgom meg még őt védte, hogy nem akart vele rosszat, csak őt akarta észhez téríteni, és igaza is volt... Anyámnak el se merem mondani. Azt tervezik, hogy következő félévben húgom otthagyja a koleszt, és átköltözik a csávó lakásába. Egyébként is egy lekezelő, összeférhetetlen ember, mindenre van beszólása, de ma minden határon túlment. Mi a fenét csinálhatnék?


Légy szives ne mondjátok, hogy aki hülye haljon meg, meg hogy ő választotta magának.


2014. nov. 4. 17:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Merd elmondani anyádnak. Az ő dolga a gyereknevelés, nem a tiéd.
2014. nov. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is elmondanám anyukádnak.

Hány éves a húgod?

2014. nov. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Húszéves, szóval nem nagyon szólhat bele senki, sajnos.
2014. nov. 4. 17:22
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

MIvel szerelmes,érzelmileg zsarolhatja igy Ő ugyse fogja szerintem elhagyni a pasit..


Tényleg mond el anyudéknak mielőbb ennél is durvább gondok lesznek belőle...netán tönkremegy az élete.

2014. nov. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
ha 20 eves koraig nem tanitottatok meg gondolkodni akkor most (hogy szerelmes) meg nehezebb dolgotok lesz.
2014. nov. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem menthetsz meg olyat, aki nem akarja.
2014. nov. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Elmondhatod anyudnak de nem biztos, hogy rá fog hallgatni, akár még rosszabb is lehet a helyzet, mert úgy gondolja hogy ő már 20 éves, ne tiltsák el semmitől és minél inkább tiltják, annál jobban akarja.
2014. nov. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ez az, én sem látom, hogy ez megoldás lenne... Ha tiltják, csak jobban fog ragaszkodni hozzá.


Komolyan semmit nem tehetek?

2014. nov. 4. 19:02
 9/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy hülye vagyok, de már az is eszembe jutott, hogy ráhajtok én is a csávóra, és felveszem, ahogy reagál, de ha visszautasítana, ebből sose másznék ki...
2014. nov. 4. 19:03
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Apátok nincs? Ha az én lányomat megütné a pasija, azonnali élveboncolást végeznék rajta.
2014. nov. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!