Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 6 éves húgom nagyon hülye és...

6 éves húgom nagyon hülye és már nem bírom elviselni, de mikor anyuéknak mondom őt védik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindig csapkod, kiabál, meg beszólogat. Ok, tudom, hogy egy gyerek ilyen hiperaktív, de már mindennek van határa..tisztára megkattant. Nem hagy tanulni azzal szórakozik, hogy bejön, elkezd kiabálni, meg tépkedi a könyveimet. És anyuék nem szólnak rá, mert ő a kis édes és mindig én vagyok lecseszve. Mondok neki valamit és kiröhög, meg gúnyol. Meg ilyeneket csinál, hogy direkt belecsap az arcomba és tök fáj, múltkor pl. hülye volt, mondtam, hogy fejezze be hagyjon békén és tiszta erőből belevágott a szemembe, homályosan láttam 5 percig. Rohadt agresszív..és az a gáz, hogy mikor megüt vagy megtépi a hajamat, én meg megszorítom a kezét, akkor meg anyámhoz sírni, hogy megvertem..és velem kiabálnak, hogy miért verem meg a 6 éves húgomat. És mikor mondom, hogy nem én kezdtem, akkor azt mondják dedós vagyok. Hát de basszus, fáj, amit csinál! Meg mikor belevési a körmét a bőrömbe.. És sosem nekem hisznek, ő meg csináljon amit akar. Én ennyi idősen barbiztam erősen, játszottam a kutyával, ez meg veri a kutyát kb..múltkor is belerúgott a kis állatba, én meg ráordítottam, hogy "normális vagy?" Mert szerintem oké, hogy neki azért még lehet ilyen csíntalannak lennie, de azért ez már sok és anyámék szarnak az egészbe, én vagyok a nagy hülye, ő meg a kis cuki. Már komolyan ott tartok, hogy a falhoz vágom aztán mehet sírni..mit tegyek? De most komolyan.

17/lány


2011. febr. 3. 16:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%

Rakd ki a szobádból és torlaszold el az ajtót.

Vedd fel videóra amit csinál és mutasd meg a szüleidnek stb.

2011. febr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
78%
szard le amit csinál. Egyszerűen hiperaktív és feltűnési viszketegsége van. ha úgy teszel mintha nem vennéd észre hamarabb le száll rólad mintha visszavágnál. ha pedig belerúg a kutyába akkor náspángold el a fenekénél és ha kérdőre vonnak te nem is csináltál semmit.tapasztalat, ha nem mondod el az igazat nem tudnak veled kiabálni:D
2011. febr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy semmit nem fognak vele csinálni.


Tapasztalatból beszélek, a párom húga is ilyen volt, számtalanszor felvettük videóra a hisztijeit, a dobálózást, a kiabálást, mindig az lett a vége hogy még egy ejnye-bejnyét sem kapott soha. Már kezd kamaszodni,egyre rosszabb, minden rá van hagyva.Ő a kis ajándék...

2011. febr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

"Kérem vigyázzanak, az ajtók záródnak!" - és zárd is be! Ha nem tud bejönni, legfeljebb majd dörömböl. Akkor felveszel egy jó fülhallgatót (ha van, olyat, ami nem bedugós, hanem takarja a füled rendesen,) és mehet a kedvenc zenéd! ;)


Amúgy gratulálok a szüleidhez! :(

2011. febr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Velem hasonló volt a helyzet. Engem mindig szigorúbban fogtak a szüleim, a húgommal úgy viselkedtek, mintha egy megtestesült kisangyal, a világ megváltója lett volna. Én tűrtem. Most már egyetemista vagyok, nem lakok otthon hál' Istennek. Szerintem hajts te is erre. A szüleidet megváltoztatni úgy sem tudod, a húgod nevelése sem rajtad múlik. De ha még egyszer bántja a kutyát, kapjon olyan pofont, amit élete végéig sem felejt el. Attól, hogy az egész családod hülye, egy állatka sem szenvedhet!
2011. febr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Én nem tudom bezárni a ajtót, mert nem zárhatós, hanem ilyen tologatós. Amúgy videóra én is gondoltam, de ezeket mindig máskor csinálja, szóval van hogy fejbever, aztán máskor kiabál és ezeknek a 60%-át anyámék előtt, akik teljesen nyugodtan csinálják tovább a dolgukat, miközben ez rikácsol, mint egy hülye és már tényleg dedós, hogy mondom nekik, állítsák már le, de egyszerűen nem hat rá semmi. Ha én szólok rá, hogy ne piszkáljon már, leszarja, olyankor még inkább csinálja. Az kéne neki, hogy valaki idegen helyretegye.
2011. febr. 3. 17:00
 7/27 A kérdező kommentje:
Amúgy meg engem régen tök sokszor megrángattak, meg pofont kaptam, ha valami nem volt jó, meg még azért is, ha rossz jegyet kaptam. Neki meg semmi büntetés soha, néha max annyi, hogy felemeli vele a hangját anyám, de utána lelkiismeretfurdalása lesz vagy én nem tudom, aztán mondja neki, hogy jaj hát nem azért mondtam.
2011. febr. 3. 17:04
 8/27 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele tegyél úgy mintha nem lenne ott. Ez nekem mindig bejött mindegy hogy milyen gyerekről volt szó igaz az elején nehezen lehet ezt elviselni,de aztán meg lesz a jutalma
2011. febr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már ennyire semmi sem segít, akkor Isten bocsássa meg hogy ilyet mondok, de verd meg jól. Hiperaktivitás ide-vagy oda, ilyet azért nem szabad csinálni. El van kényeztetve, és nem tudja hogy hol a határ. Igazán megérett már neki egy jó alapos verés. Hidd el, hogy visszább vesz majd.
2011. febr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
ja és még valami ne törődj a szüleid reakciójával sem ,te tudod mi a jó annak a gyereknek és nem ők ahogy elnézem. lassan 18 leszel felnőtt ember nehogy már megállítson az hogy a húgod kicsapja a hisztit testvéri jogod a húgoddal való veszekedés:D
2011. febr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!