Most kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősünknek van 2 gyereke ( a lány 26 a fiú 24 ). A lánynak pár napja volt egy agyrázkodása. Tegnap volt egy kis összejövetel ahol mi is ott voltunk és a lány egyik barátnője is ( aki egy hárpia ). Az egész azzal kezdődött, hogy a lány lejött köszönni nekünk és megszédült a testvére már ment is oda, hogy meg fogja, ha esetleg össze esne ( mert eléggé úgy nézték ki a dolgok ,mert azért eléggé megszedult ) erre az a lány barátnője ( a hárpia ) már is is kezdte a hisztiét, hogy miért kell neki segíteni meg hogy ő már felnőtt. A későbbi beszélgetés folyamán is szóba került és kb a 15 fős társaságból 10 úgy gondolta, hogy helyesen cselekedet a lány tesoja

a többiek meg azzal jöttek, hogy az “ilyen esetekre fel kell készülnie. Meg mi van ha egyszer akkor jon rá ez a “rosszul lét” ha egyedül van... tudjátok ezek a tipikus kifogások amik már szinte bunkoságba mennek át.

De ti hogy látjátok ez a dolgot? Tényleg fel kéne készülnie az ilyenre?? Vagy azért jó volt hogy ott a segítség ha nagyobb baj lett volna?



2017. dec. 30. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem jól cselekedett. Erre nem lehet felkészülni. Max azzal, hogy megtanulsz összeesni. Voltam én is hasonló helyzetben, csak én össze is estem. Ha unokatesóm nem kapott volna el bevertem volna a fejem a patkába és lehet, ott haltam volna meg.
2017. dec. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Hát persze, készüljünk fel midnenre, ráadásul napok alatt (fogalmam sincs, hogyan van ez, ha szédül, hát szédül, nem? lehet, hogy nem is mondták neki, hogy ez megtörténhet, de amúgyis, mégis mit csináljon, üljön otthon egész nap?)...

Nem értem a társaság kisebb részét, teljesen korrekt, hogy a tesó segít, minden normális ember segít, ha látja, mire van szüksége szerencsétlen megszédült lánynak.


Csak az szédülhet meg, akinek nem volt a közelmúltban agyrázkódása? Mert az is megtörténik a világban...

2017. dec. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem, hogy lehet ez vita tárgya. Alap, hogy segítenék a testvéremen, főleg egy ilyen eset után.
2017. dec. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem látom át,a hárpia a fiu barátnoje? Mert akkor ha tesora is féltékeny,h segit neki,lesznek még gondok..
2017. dec. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem kérdezzük meg Mónikát, hogy kinek van igaza.
2017. dec. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze...az ilyen szédülésekre, rosszulétekre fel lehet készülni...úgy jönnek hogy óra 5kor vagy félkor...normálisak ezek??
2017. dec. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Érdekes barátnő az ilyen...


Amúgy teljesen normális, hogy a testvér aggódik és segít. A rokonok meg idióták.

2017. dec. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Felnőttnek felnőtt de attól ha elájul ugyanúgy csattan a feje a padlón idióta szutyok.

Ennyi ésszel hogy lehet élni?

2017. dec. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!