Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Azért maradjak otthon, hogy a...

Azért maradjak otthon, hogy a húgom ne forgasson ki az örökségemből?

Figyelt kérdés
Azt kezdem észre venni rajta, hogy az a célja, hogy apánkat befolyásolja,hogy rá írattassa a házat. Most ezen küszködjek vele 40-50 évig? De nem szeretném azt sem , hogy kisemmizzen. Viszont élni akarom az életem is. 4 en vagyunk testvérek. Mi lenne a megoldás?
2018. jan. 4. 07:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%
Úristen. Szerintem itt nem a hugod a gáz, hanem te. :D
2018. jan. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan éld az életed.

Tényleg nem érdemes azon aggódni, hogy mi lesz 50 év múlva. Főleg úgy, hogy egy negyed házzal egyébként sem tudnál nagyon mit kezdeni. Ne erre alapozd az életed.

2018. jan. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Estádio de Felchút ***** válasza:
90%
Koncra gyűlnek a martalócok...
2018. jan. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben inkább azon gondolkodnék, hogy magam hogy tudnék egy olyan életet felépíteni, amiben nem szorulok rá örökségre. Persze nagyon csúnya dolog a többi testvért kisemmizni stb. Ennek ellenére a saját jövőm építeném és nem marakodnék a harácsoló húgommal. Ettől szebb az élet, hogy ilyenre fordítsak energiát.
2018. jan. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
79%
Mondd a húgom akkor, ha az örökségedre fáj a foga vásároljon ki utána azt csinál amit akar.
2018. jan. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
89%

Egyesek aztán :D

És ha apád úgy dönt hogy eladja, és elutazza a pénzt?

Morbid dolog temetni a saját apádat pár millióért!

2018. jan. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked mondta is, hogy erre törekszik?
2018. jan. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Előttem már mindent leírtak... amúgy elmondanád, pontosan mit takar ez, hogy "apánkat befolyásolja"? Mégis hogyan? Ágyba viszi a reggelit neki, és mikor leteszi a tálcát, a fülébe susogja hogy "Apuci, emlékezz erre a finom friss kiflire 40-50 év múlva, amikor végrendelkezel a házról" ??? Vagy mi? :D
2018. jan. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!