Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tennétek a helyemben? A...

Mit tennétek a helyemben? A tesóm hazudik anyukámnak én pedig tudomására jutottam, hogy nem éppen azokkal találkozik akiket otthon elmond.

Figyelt kérdés
Már nem először fordul elő, hogy a 15 éves húgom ismeretlen fiúkkal találkozik (neten beszéltek, de nincs közös ismerettségi kör) és nekünk meg azt kamuzza a barátaival. Féltem őt, mert soha nem lehet tudni vajon kivel találkozgat, mennyire "kedves" a neten megismert pasi. Már kétszer lebukott előttem, most harmadszorra is és nem tudom elmondjam-e a szüleimnek, mert rám ezek szerint nem hallgat. Vagy csak túlreagálom?
2018. jan. 5. 18:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen szólj otthon.

Én is láttam hasonló videót, ami persze megrendezett volt (a szülők meg mindenki tudott róla, a fiatal lányokon kívül), de eszméletlen, hogy sok lány mennyire naiv és könnyen megkapható. Itt is volt ilyen kérdés, hogy a kiscsaj széttette a lábát 14 évesen a 40-es hapsinak, mert a hapsi bebeszélte neki, hogy ő "érettebb a koránál", a kiscsaj meg már nedvesedett is tőle.

Neten nagyon sok az olyan idősebb pasas, akik már nagyszerűen tudják, mivel lehet levenni a kis naiv csitriket a lábukról. Nem azt mondom, hogy a netes társkeresés nem tud jó lenni, de körültekintőnek kell lenni, pláne 15 évesen. Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb társkeresőn a korhatár 18 (vagy nagyon ritkán 16). Szóval a húgod még csak nem is "legálisan" van társkeresőn.

Szólj a szüleidnek!

2018. jan. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!