Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki nem független, mit mond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem független, mit mond otthon, amikor a szeretőjével találkozik? Hogy tudja összehozni a lopott órákat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 19:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%

mi akkor találkozunk mikor a lány párja dolgozik.


(jóó igen tudom mindjárt jön az h undorító) De nem érdekel! és nem is erről van most szó :)

2012. jan. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%
Totál független vagyok a barátnőmtől, nem sűrűn számolok be neki arról, hogy mikor, kivel, hova, hánykor megyek. Nincsen szeretőm, de ha egy egy éjszakás becsúszik, akkor még csak gyanúja sem támad.
2012. jan. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Most nem számít hogy undorító-e :)
2012. jan. 22. 19:58
 4/14 anonim ***** válasza:

1-es vok4

helyes!


noss a pasija sokat dolgozik így van időnk soxor egy fél nap is......én meg van h 2-3 napokat otthon vagyok..mert olyan a munkám, szóval össze tudjuk hozni.


de ez nem csak mindig szexről szól, van olyan h csak elmegyünk valamerre és együtt töltünk egy szép napot :) (tudom ez meg nyálasan hangzik)

2012. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Ájron ***** válasza:
És ha szeretőd van az miért jó? miért nem hagyod ott a párod, és leszel a szeretőddel? De most komolyan, Ez a kérdés mindig érdekelt.
2012. jan. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Van egy kisgyerekünk. A párom boldog így is, én már rég nem, hiába hozom fel a témát, a beszélgetésen túl semmi sem történik. Így nem tudok élni. Még épp nincs szeretőm, de nem is nagyon tudnám megoldani, a kisgyerekkel ugye szinte mindig én vagyok.
2012. jan. 22. 22:49
 7/14 anonim ***** válasza:

tegnap 20:00-vok


az én esetemben is van gyermeke a nőnek. csak ők nem házasok...és szintén olyan gondjaik vannak nekik is mint nektek. És általában így találkozunk, de mondom vannak olyan napok is, amikor elmegyünk erre arra, elmond mindent megbeszélünk mindent, és persze ugye a kisgyermeke is jön velünk


de ez persze ennél sokkal bonyolultabb....

2012. jan. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Erre mondják azt, hogy ki milyet szakít....
2012. jan. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
És mennyi idős a kisgyerek? Nem mondja vissza az apjának, hogy anya egy másik bácsival szokott találkozni?
2012. jan. 23. 16:27
 10/14 anonim ***** válasza:

nem még nem tud beszélni a kicsi.....


de ismer az apja is....

2012. jan. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!