Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hatalmasat csalódtam a bátyámb...

Hatalmasat csalódtam a bátyámban. Milyen legyen ezek után a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy a bátyám megcsalja az élettársát pedig közös gyerekük is van már. Erről én ugye tudomást szereztem és beszéltem vele erről. Apukám meghalt már és azóta a bátyám az akire mindig számíthattam, nagyon jó kapcsolatunk volt eddig, de én most hatalmasat csalódtam. Egyszerűrn nem értem jogy tehetett ilyet az élettársával és a gyerekével. Mit tegyek? Tudom hogy semmi közöm a párkapcsolatához és elárulni sem fogom de egyszerűen ha családi összejövetel (heti 1x legalább találkozunk) van akkor nem bírok az élettársa szemébe nézni, bűntudatom van hogy tudok róla. Elárulni nem fogom a bátyám ez világos de valami megtört bennem nagyon érzékenyen érint most ez. Hogyan küzdjem le ezeket magamban?

2018. jan. 27. 20:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%
Ha még öregszel 10-20 évet és jobban megismered magad is, meg az életet is, akkor talán nem leszel ennyire kritikus, mert valljuk be, ez azért nem főbenjáró erkölcsi/jogi bűntett.
2018. jan. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%
Magánügy . Ismerős 3 hónapig ki volt dőlve mikor megtudta hogy van fickója az élettársának . Volt hiba mindkettőben de a tag nagyon nyers trágár szinte minden helyzetben . Átverték csalódott fenyegetőzött és megfogadta ezt ő mással nem teszi . Azóta volt neki több kapcsolata egyszerre is és megrakott potya nőket . Neki most már ez belefér .
2018. jan. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%
nem kell, hogy rosszul erezd magad amiatt,, hogy tudod, ez az o ugyuk, nem kell hogy barmit erezz miatta. amugy " csak" a parjaval cseszik ki, mert nem a gyereket csalja. masreszt ehhez is mindig ket ember kell, ahol minden klappol, ott nem lep felre egyik fel sem, hidd el nekem. lehet hogy kivulrol ugy tunik, hogy nagy harmonia van, es szegeny sogornod az artatlan fel, de siman lehetnek olyan dolgok, amikrol neked fogalmad sincs. mondd meg a batyadnak a velemenyed, de a tovabbiakban akarmilyen kellemetlen is, maradj ki az egeszbol .
2018. jan. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
58%
Úgy látszik, hogy az első válaszoló igazán jó néven venné, ha megcsalná a felesége/férje. :) Néha valóban megkérdőjelezem, hogy erre az oldalra tényleg csak emberek járnak-e fel.
2018. jan. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
26%

Nem, vannak ilyen erkölcscsősz köthsögök is, mint te. :)

Így szép a közösség.

2018. jan. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Ösztönlény szegény.
2018. jan. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Vedd fel a cipőját mielőbb itélsz,lehet már rég kilépne a fos kapcsolatábol,igen lehet tistessegesen is válni,de amikor az egyik fél félre megy már rég tulépet a másikon,csak épp még nem formalizlta a lapátot.
2018. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell engedni, hogy egy hím egy életre odabútorozzon a nőhöz, ennyi a megoldás. Néha feljön, lehet kajálni meg mehet a szex aztán menjen akihez vagy ahova akar. Én biztos nem vekengenék egyik miatt/mellett sem.
2018. jan. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltél vele és mit mondott? Ez elég egyoldalú eddig.
2018. jan. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#9

Azt mondta hogy már megbánta és hogy egyszeri alkalom volt, de azt hiszem, hogy ma megint oda ment és nem dolgozni ahogy mondta. Ezt amúgy könnyen kideríthetem hétfőn, mert egy helyen dolgozunk.

2018. jan. 27. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!