Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogosan vagyok kiakadva, hogy...

Jogosan vagyok kiakadva, hogy a tesóm állandóan hazahoz valami betegséget?

Figyelt kérdés

Nem, én nem voltam az elmúlt két hónapban szinte sehol.

Ő meg mindenhonnan hazahoz valamit a kollégiumból. Már elegem van. Állandóan lázas és herpeszes vagyok.


2018. febr. 3. 09:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

Attól hogy nem mozdulsz ki otthonról még simán lehetsz beteg. Levegőben is terjednek a bacilusok. Nem biztos hogy a tesód miatt betegedtél meg. Ezért szerintem egyáltalán nem jogos a kiakadásod.

A herpesz mindenkiben benne van csak nem mindenkinél jelenik meg. Valószínűleg gyenge az imunrendszered és ezért ne a tesódat hibáztasd.

2018. febr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%
vegyél maszkot mint az orvosok ha zavar
2018. febr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
és sok c vitamint vegyél be
2018. febr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
A herpesz nem a tesód miatt van, ha csak nem smárolsz vele. Le van pukkanva az immunrendszered, azért vagy mindig beteg.
2018. febr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
ÉS? Mit vársz, hogy majd azért nem jár haza, mert te ennyire gyenge immunrendszerrel rendelkezel? Szedjük vitamint
2018. febr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
4 vagy beleiszik a poharába
2018. febr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nem a herpesz azért jön ki, mert lázas vagyok.

Az meg, neki gyenge az immunrendszere, ő beteg állandóan és fertőz.

2018. febr. 3. 10:12
 8/21 anonim ***** válasza:
90%
A tied pedig tökéletes, bivalyerős, hiszen te nem betegszel meg. Ugye? Akkor miért is a kérdés? Ja, hogy te is megbetegszel, mert xar az immunrendszered
2018. febr. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%
ha beteg lenne, nem lenne a koliban...
2018. febr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ehyetemi koliból nem zavarják haza... És igen, nem betegednék meg, ha nem prüszkölni, köhögne, fogna össze mindent.
2018. febr. 3. 10:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!