Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogosan vagyok kiakadva, hogy...

Jogosan vagyok kiakadva, hogy a tesóm állandóan hazahoz valami betegséget?

Figyelt kérdés

Nem, én nem voltam az elmúlt két hónapban szinte sehol.

Ő meg mindenhonnan hazahoz valamit a kollégiumból. Már elegem van. Állandóan lázas és herpeszes vagyok.


2018. febr. 3. 09:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
93%
Így jártál, nyilván nem fogják kidobni hazulról mikor beteg, szóval te is az leszel. Nem tetszik? Költözz el.
2018. febr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
89%
Miért kell ezt minden héten megkérdezni? Nagyon szánalmas vagy. Költözz el te, ha ennyire nem bírsz megmaradni. Nem tudom hogy gondolod, hogy száműzzék otthonról tesódat? Zárják ki? Te elmebeteg vagy b+! Szedj valami immunerősítőt és járj el sportolni rendszeresen, akkor majd nem leszel beteg.
2018. febr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
84%
Jézusom, ezt a hisztit. Az betegszik meg, akinek szar az immunrendszere. a herpesz nem a láztól jön elő hanem attól hogy gyenge az immunrendszered. Mond csak a szar időjárás véletlenül nem a tesód hibája? Meg az ózonlyuk is? Nem tudom mi bajod van vele igazából, mert az csak hiszti amit itt te levágsz.
2018. febr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
98%

Lehet, hogy az a baj, hogy túl sokat vagy otthon és elsatmyult az immunrendszered. Azok akik nagy közösségben élnek és mindennap megkapják a napi baci adagjukat ritkán betegek. A gyakori betegségnek lehet oka az egyoldalú táplálkozás (vitaminhiány) is. Egyebekben: gyakran kell szellőztetni, a tisztaságra fokozottan ügxalni.

Annak is érdemes lenne egy kivizsgálással utána nézni, hogy a herpeszen kívül milyen fertőzés lappang benned? A herpesz egymagában nem feltétlenül okoz lázat

2018. febr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Nem kidobni akarom, de azt elvárhatnám, hogy legalább figyeljen oda, mosson kezet, ha megfog valamit, ne szórja szét a zsepijeit. Csak ennyi, lehet így is elkapnám, de...

Szellőztetni nem lehet apám miatt, mert nem azért fűtünk, annyira ki van akadva rá.

2018. febr. 3. 12:16
 16/21 A kérdező kommentje:
Nem a herpesz okoz lázat, ha lázas vagyok jön ki. Ez van, nem buli, inkább lennék csak náthás.
2018. febr. 3. 12:17
 17/21 anonim ***** válasza:
85%

Jogosan, igen!

Miért nem tud szépen egyedül belehalni a betegségekbe, mint mindenki a középkorban!?

2018. febr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
88%

A TE immunrendszered szerinted milyen?!


Egy kalap fos, különben nem kapnál el mindent.

Ciki... :)

2018. febr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
62%
Mostohaanyám és öcsém állandóan göthösek, engem meg 10 éve nem látott orvos csak vérvétel miatt.
2018. febr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
80%
Te is leírtad, hogy mit kéne csinálnia. (zsepik, stb.) Innentől kezdve mit vársz tőlünk? Mondd el neki, hogy ezeket ne csinálja. Ennyi
2018. febr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!