Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ez másoknál is így van?

Ez másoknál is így van?

Figyelt kérdés

A testvéremmel lakunk egy házban és a párommal. A tesomé és az enyém a lakás. Viszont kb mi rendeztük be a lakást mindennel. Csak annyi lenne a kérdésem,hogy az normális hogy a közös használati tárgyakat (porszívó,mosógép,gáz,lábasok,evőeszközök,seprű,felmosó stb) mindet használja ugyan úgy miközben semmit nem adott bele?

Sőt volt már példa hogy ő rontotta el viszont helyette nem pótolta.


2018. márc. 9. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Minek laktok együtt, ha nem jöttök ki jól? Fizesd ki a tesód részét a házból és nem lesz több ilyen gondotok.
2018. márc. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Hogy lehet elrontani seprűt, vagy lábast? :)

Amúgy nálunk úgy van, hogy ami elromlik, azt közösen pótoljuk. Sosem értettem ezt a logikát, hogy ha a százéves műszaki cikk pont akkor nem indul amikor én használnám, akkor én vegyek újat. De ha már együtt éltek a tesóddal, mi lenne, ha ezt vele beszélnéd meg?

2018. márc. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Majd idővel elszeretnénk költözni de még nincs annyi pénzünk össze gyűjtve.

És arra is sok elmegy és ment,hogy amikor beköltöztünk szinte üres volt a lakás.

A tesommal is beszéltem már,de akkor sem adja ide sosem csak nagyon ritkán..én meg már belefáradtam hogy mindig kéregetnem kell a pénzt..Akkor adja általában ide amikor kihangsúlyozom hogy vettem valamit,de akkor sem mindig..

2018. márc. 9. 15:31
 4/10 A kérdező kommentje:

Példát mondok arra amit mondtál a lábasról stb.

A lábast mosógatásnál a drótal olyan erösen súrolta,hogy utánna leéget minden. A palacsinta sűtőben tojást sütöt és hegyes késsel fordigata.(csikarásos) a seprűt levette a nyeléről eldobta az udvarba,otthagyta leeset a hó a nyelét nem találom..

A porszívónkat tavaly nyáron vettük,legutoljára amikor porszívozott vele,utánna nem bírtam beindítani..

2018. márc. 9. 15:37
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
örülj hogy takarit :) legyen egyenlö munkamegosztas s ha ujat kell venni vmiből felét fizesse.
2018. márc. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez gáz, és rohadtul idegesítene egy ilyen lakótárs, függetlenül attól, hogy rokonom vagy sem!
2018. márc. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Hát az a közös ló ismert esete.
2018. márc. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Közös lónak túrós a háta,főleg ha szar a viszony..
2018. márc. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Igen, másoknál is, aztán idővel megváltozik, amikor elköltözik valaki. Ennyi, nem nagy ügy. Mellesleg jobb lenne, ha nem takarítaná ki a szobáját, vagy büdös ruhákban járna? A pofám leszakadna, ha a testvérem ellen felraknék ilyen kérdést...
2018. márc. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8 Nem túrós, hanem túros. :)


[link]

2018. márc. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!