Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Meddig normális hogy két...

Meddig normális hogy két gyerek együtt alszik egy ágyban?

Figyelt kérdés
4 és 5 éves lányaim együtt alszanak egy ágyba, pedig mind a kettőjüknek van különágya. Meddig normális ez? Még elég kicsik, de nem aludhatnak örökre együtt.Szinte mindent együtt csinálnak, még együtt fürdenek is. Hála égnek hogy beleférnek ketten a kádba.
2018. márc. 12. 22:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem látom a problémát, gyerekek, lányok, szeretnek együtt lenni... Tiniként is együtt aludhatnak, ha akarnak, miért ne?
2018. márc. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem sose normális. Nem lehet külön programokat szervezni nekik hogy ne legyenek mindig együtt?
2018. márc. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

A húgommal kiskorunkban mi is mindent együtt csináltunk, én ragaszkodtam Hozzá. Idővel Ő kinőtte, és lerázott.

Inkább örülj, hogy jó a viszonyuk. Emellett még nagyon kicsik a gyermekeid.

2018. márc. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Tesóm fiú és kiskorunkban még mi is fürödtünk együtt...semmi gond nincs vele majd kinövik.
2018. márc. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Ameddig nekik jól esik :)
2018. márc. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem hinném, hogy ebben a korban probléma, hogy együtt alszanak. Később, úgyis megoldódik ez "magatól", nem kell siettetni.
2018. márc. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Húgommal külön szobánk van már évek óta, de kb félévente egyszer együtt alszunk. Olyankor hajnalig beszélgetünk. Bár nem egy ágyban, mert mindkettőnknek kihúzható ágya van. Néha jó tud lenni ez is. Ő 16, és 21. :)
2018. márc. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
98%

Mennyi hülye van...

Mi az, hpgy nagyon nagyok a gyereke???

4 és 5 évesek, szinte ikrek lehetnének. Semmi baj vele, kicsik, nem kell beleképzelni semmit.


Teljesen normális.

2018. márc. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha ezt ők önként teszik, tehát lenne lehetőségük pl. külön-külön is aludni, addig rendben van. Ha mondjuk arról lenne szó, hogy egy ágyba lennének kényszerülve, mert mondjuk nem lenne elég hely és nem lenne mód változtatni (hely vagy pénz hiánya miatt vagy ilyesmi), de őket zavarná a dolog, akkor az már baj lenne, de így nem. Még kicsik is, csak egy év van köztük, így szerintem abszolút nem gond (de nekem pl. van egy 14 évvel idősebb testvérem, aki már a 30-as éveiben jár, de még a mai napig előfordul, hogy együtt, egy ágyban, egy takaró alatt alszunk). Ahogy az sem, hogy mindent együtt csinálnak. Szeretik egymást, jó a kapcsolatuk, érthető, ha szeretik egymás társaságát. Maximum később okozhat gondot, ha mondjuk majd a tanulmányok miatt szétválnak az útjaik vagy ilyesmi, tehát valószínűleg nehezebb lesz nekik az elszakadás, de addig még van idő bőven és bármi történhet, lehetséges, hogy idővel lazul a kapcsolatuk. Szerintetem felesleges ebbe beleavatkozni, inkább csak kárt okozna.
2018. márc. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
97%

Hát nem értem mi vele a probléma. Gondolom nagyobb korukban már nem fognak együtt fürödni.

Sokszor barátnők, ha egymásnal alszanak, s elég nagy az àgy, akkor ők is együtt alszanak.

A két ágy egy szobàban van?

Amúgy szerintem addig ameddig jó nekik.

2018. márc. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!