Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csinaljak ha mindenbol...

Mit csinaljak ha mindenbol kihagynak a testvereim?

Figyelt kérdés
Szoval 4-en vagyunk tesok.En vagyok a legkisebb en 16 eves vagyok.Van egy 24,22,es egy 20 eves tesom.Barhova mennek engem mindenbol kihagynak.De pl velem meg el se beszelgetnek.Olyan rossz erzes hogy vannak testvereim de egyikre se szamithatok.Egyikkel se olyan a viszonyom mint egy igazi testveri kapcsolat.Csak anyukammal vagyok joba.O az akire szamithatok csak.Csak vele beszelgetek.

2018. ápr. 1. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
20%

Négy é abban a korban sok, te még középiskolás gyerek vagy, ők meg már felnőtt egyetemisták, dolgoznak.


Mások a prioritások, nem kell 9-10-re hazamenni, önállóak, felnőtt barátokkal.


Unokatesóm és köztem is sokáig sok volt az a 6 év, de jópár éve meg tök jó a viszonyunk, csomót beszélgetünk, lógunk együtt, pusztán azért, mert nem egy kislány vagyok, hanem önálló felnőtt nő.

2018. ápr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

Korban majdnem mi is így vagyunk.

Engem vittek magukkal.Mondjuk anya engedett is.

Nem az van, hogy ő nem akarja?Hogy te vagy a "kicsi"?

Vagy ha anyuddal olyan jóban vagy mondd el neki.Talán ő talál rá megoldást.

Vagy próbálj meg közeledni a tesódék felé.

Mondod egyáltalán nekik, hogy te is szeretnél velük lenni?Tudod néma gyereknek...

Szerintem ez nem megoldjatatlan dolog.

2018. ápr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondtad már nekik, hogy ez rosszul esik neked, és kérdezted már őket, hogy miért zárnak ki? Mit mondtak?
2018. ápr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!