Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak otthon ha már...

Mit csináljak otthon ha már nincs itt egy barátnőm sem és a testvéreim is elmentek de engem megesz az unalom?

Figyelt kérdés

ja 10 éves vagyok szóval olvasni meg ilyeneket még nem nagyon szeretek


írhatnátok oldal címeket vagy hogy milyen játékot tölthetnék le esetleg honnan


2010. aug. 21. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Olvass, egy jó könyv órákra leköti a figyelmedet. Ha nincs otthon megfelelő könyv, akkor interneten is olvashatsz egész könyveket vagy akár rövidebb történeteket. Mond meg hogy mi érdekel, szívesen ajánlok vmit. :)


15/L

2010. dec. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok


Ha nem érdekel a komolyabb műfaj, akkor olvass fanfictionöket, áruld el, hogy ki a kedvenc sztárod, elég sok oldalt ismerek, ahol ilyenek vannak, nálad fiatalabbak is nagyon szeretik az ilyen történeteket.

2010. dec. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát igazábol anime,manga vfan vagyok Janicsák Vecát Selena Gomezt kedvelem de ha tudnál mondani számítógépes játékokat...
2010. dec. 30. 20:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A játék is leköti a figyelmedet, játsz valami szuper játékot :)Mindig mást találj ki, de ne legyen veszélyes :)

2010. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, kérlek, játssz*
2010. dec. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!