Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit kezdjek a hugaimmal?

Mit kezdjek a hugaimmal?

Figyelt kérdés
Anya hajnal 3kor kel és mindenkinek min fél 11kor le kéne feküdni erre ők bejárkalnak,feloltják a villanyt,zörögnek,hangoskodnak a lakásban.Ha rájuk szólunk akkor ők vannak felháborodva és visítanak,veszekednek,üvtenek.Azt hittem,hogy hamar kinövik de ez megy lassan 3-4 éve.Próbáljuk anyával nevelni őket de csak az ellenkezőjét érjük el.Jelen pillanatban is fel van oltva a villany és a konyhába botladozik,császkál az egyik.Nem igaz,hogy hamarabb nem lehetett volna enni...Arra hivatkoznak,hogy akkor éppen xy dolgot csináltak de csak nyomták a telefont...

2018. máj. 8. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Egy dolog hiányzik nekem igazán.

NEVELÉS

Kell egy egészséges mértékű szigor, fegyelem, egy keret, ami meghatározza ki mikor mit csinál, kinek mik a jogai és mik a feladatai.

Ti ezt úgy néz ki kispóroltátok.

Anyukad pedig keressen egy pasit és egy normális munkát, ahol nem hajnali 3kor kell kelni.

2018. máj. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Ha az én testvérem játszaná nekem az eszét, hogy mit csináljak meg mit ne csináljak, én is felkelnék éjjelente enni. Az édesanyádat egyébként nyilvánvalóan nem különösebben zavarja a helyzet, különben nagyon egyszerűen véget vetne neki.
2018. máj. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
Talán ők is otthon vannak,persze egész nap a sarokba kéne ülniuk étlen szomjan,meg pisilni a szobába,nevelés itt sincs,mert normális családban anyuka csinál vacsorát egy időbe,és nem nagy tesonak kell a kistesóit nevelni..
2018. máj. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem igazán lehet nekik behatárolni,hogy mit lehet mit nem.Azt hiszik mindent szabad mert a többi elkényeztetett ficsúrnak igen.Ha letiltom őket a netről büntetésből akkor disznó módjára kezdenek visítani,tombolni és nem törnek meg,volt amikor majdnem egy hétvégén keresztül reggeltől estig ezt nyomták.az idősebb húgom meg most fürdik de azt is úgy hogy a zuhanyfüggönyt lesszaggatva(amit másnap kell visszatérni)kádnak használja a zuhanykabint és a zuhanyfejet sugárba engedve fullra kinyitja amíg nem úszik az egész fürdőszoba és ki nem fogy a melegvíz.Utána levágja a zuhanyrózsát és fölmegy a szobájába olyan hangon mint a rinocérosz.
2018. máj. 8. 23:21
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Anyuka és apuka hol van a történetből,birom mikor a tesok nevelik egymást,mert szülőknek erre már nem futja.. Gyári melos háttérrel,meg bocsánat de nem kell 3 4 5 gyerek.
2018. máj. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Nem, akik lepontoztak azok látják, hogy mekkora f.aszságokat írsz. Leírta ezerszer, hogy ordítanak és úgy járkálnak a házban késő este mint az állatok. Akkor ha rázárod az ajtót szerinted nyugodtan lefekszik aludni? Te barom.

Kérdező, ezt a problémát nem kellene így magadra venni. Legyél büszke magadra, hogy más vagy, a többi az anyukátok dolga. Nagyon jó, hogy segíteni akarsz, de ezt nem tudod egyedül megoldani. Hagyd a nevelést a szülőkre.

2018. máj. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Apukátok hol van a történetben? Róla nem írtál? A lányok hány évesek? Lehet a nevelési tanácsadás jó lenne, vagy egy pszichológus esetleg. Ignorálni is lehet őket, ha nem figyeltek rájuk mikor hisztiznek. Ehhez viszont füldugó kell.
2018. máj. 9. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

Nem a te dolgod a nevelésük, éld csak a saját életed és ne foglalkozz a testvéreiddel. Ha anyukádat zavarja, majd rájukszól. Hagyj mindent úgy, ahogy ők hagyták, hátha észreveszik magukat.

Elég sokszor láttam már külső szemlélőként testvéreket üvölteni egymással és soha nem lett jó eredménye, továbbá borzalmasan primitív.

Azt végképp röhejesnek tartom, hogy a netezésüket és a telefonozgatásukat akarod korlátozni, következőnek talán majd az ellenörzőjüket fogod ellenőrizni.


Ha anyukád várja ezt el tőled, akkor egy kicsit megértelek és sajnállak, de ezen a hozzáálláson akkor is változtatni kéne.

2018. máj. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hány évesek vagytok?
2018. máj. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!