Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit kezdjek a testvéremmel?

Mit kezdjek a testvéremmel?

Figyelt kérdés
Iskola után én ki akartam menni ausztriba de nem bírtam a kemény munkát. Elkezdtem tanulni illetve még mindig tanulok. Viszont testvérem hála az éles nyelvének behízelegte magát a tv be. Rengeteget keres és leszól minden adandó alkalommal. Ráadásul érezteti hogy mennyit keres. Gyerekkorom óta szivat mindig próbáltam közeledni de ő állandóa beárult szüleinknek soha nem állt mellém szüleim pedig mindig a pártját fogták pláne hogy a pénzt látják benne. Nem is akarnék találkozni vele de néha muszály elviselnem.
2017. okt. 28. 17:04
 1/7 MR.X. ***** válasza:
83%
Én a Te helyedben, nem foglalkoznék vele, hogyha ennyire elvette az eszét a pénz, és ELFELEJTETTE, HOGY HONNAN JÖTT! Szerintem, majd rájön, hogy nem minden a pénz az életben. :)
2017. okt. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a szitu. Nekem is van egy pár testvérem. Én vállalkozó lettem, ők meg irigyek. Ha kell valamelyiknek valami, akkor megtalálnak, leginkább kölcsönkérni szoktak. A hátam mögött meg folyamatosan kibeszélnek, olyanokat mondanak közös ismerősnek, hogy jaj, úgyis csődbe megyek stb. A bátyám még a kocsimat is tönkretette, eszóval hányinger társaság. Én persze nem vettem tudomást a férfeskedésről, kedves és segítőkész voltam, ami csak jobban bosszantotta őket. Örültem volna ha sikerült volna velük közösen dolgozni és együtt sikereket elérni, de sajnos nagyon irigyek. Persze csak az eredményekre, az oda vezető útra már kevésbé.


(Bocs, ha elhúztam a választ, csak ez érzékeny téma nálam is.)


Röviden: sz@rd le!!

2017. okt. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajna nekem nem sikerülnek a dolgaim és emiatt regetegszer megkapom hogy viszem a pénzt. Pedig csinálom ezerrel csakhát nekem kell kitalálnom merre és hogy folyamatosan hallom hogy te szr vagy te nem tudsz semmit meg mindenbe belekötnek nagyon nehéz a szemükbe nézni. Aztán meg ők csodálkoznak ha inkább buszozok minthogy ezzel a tróger beképzelt szeméttel mennyek.
2017. okt. 28. 18:08
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert ugye a munkaerőpiac piacképes szakma stb. ezekre a dolgokra nekem kellett rájönnöm a szüleimnek gőze nincs a világról a testvérem meg inkább hátráltat mint segítene szóval igen sokáig tartott mire rájöttem mit akarok. Ez persze fel van hánytorgatva. Persze ő az életben nem végzett igazi munkát de azért nagyon tudja osztani az észt.
2017. okt. 28. 18:14
 5/7 A kérdező kommentje:
konkrétan amit csinál azt egy jóindulattal felsőtagozatos de egy elsős gimnazista simán megcsinálja csak nem tudom miért neki ezért több százezret fizetnek
2017. okt. 28. 18:15
 6/7 A kérdező kommentje:
jah és hogy miért nem csinálom én is azért mert beltenyészet van nem lehet bekerülni csak neki mázlija volt ismerősök révén
2017. okt. 28. 18:16
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
inkább örülj neki, hogy a testvéred nem szorul segítségre, így teljes erődből a saját életeddel foglalkozhatsz.
2017. okt. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!