Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit szólnátok, ha kiderülne,...

Mit szólnátok, ha kiderülne, hogy van egy fél-testvéretek? Örülnétek? Meg akarnátok ismerni?

Figyelt kérdés
2018. máj. 13. 15:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
70%
Én örülnék neki. Ha a szüleim hazudtak volna,annak nem,de arról a szerencsétlen nem tehet. Senki nem kéri,hova szülessen. Biztosan megkeresném és aztán rajta áll,hogyan tovább. A kislányomnak is van 2 féltestvére, a párom első házasságából, úgy neveljük őket,hogy szeressék egymást.
2018. máj. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Bonyolult családom van, nem lepődnék meg rajta, de nem is érdekelne különösebben. Minden testvérem sokkal idősebb nálam, és velük sem igazán szoros a kapcsolatom. Ha hirtelen kapnék még egyet, távoli ismerős lenne legfeljebb ő is.
2018. máj. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az én féltestvéreim nemrég tudták meg, hogy létezem, több mint 30 év után. Az ő szüleik házasok voltak, az én szüleim sosem. Biztos meglepődtek, de meg akartak ismerni és örültek nekem és jóban vagyunk.
2018. máj. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
27%
Nem érdekelne. A testvérem nem attól a testvérem, hogy biológiailag közösek a szüleink, hanem attól, hogy ugyanabban a családban nőttünk fel. Anyám se azért az anyám, mert megszült (pedig tényleg ő szült), hanem mert felnevelt. Az állítólagos féltestvérem egy teljesen random idegen lenne a számomra.
2018. máj. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
23 éves vagyok, az apám az elmúlt 22 évben talán 20-szor ha láttam. Nem tudok róla, hogy lenne rajtam kívül gyereke, de egyáltalán nem lepődnék meg. Szívesen megismerném, kíváncsi lennék rá.
2018. máj. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem sullyedne senki a szememben. En nagyon szeretem a csaladomat minden hibajaval egyutt. Orulnek neki, amennyiben jol kitudnek vele jonni. Ha nem, akkor teljesen erdektelen...
2018. máj. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne.
2018. máj. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Van egy féltestvérem. Anya egyedül nevelt fel. Apámnak meg lett még egy gyereke.

Megvagyunk egymás nélkül a lánnyal.

2018. máj. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem örülnék neki, és lehet kíváncsi sem lennék rá, pláne 30-on túl.
2018. máj. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem tekintenék rá testvérként és nem is keresném a társaságát. Egy vadidegen lenne számomra.
2018. jún. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!