Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Érdekelne a véleményetek,...

Érdekelne a véleményetek, milyen ez a helyzet? Ajándék lónak.

Figyelt kérdés
Nem régen volt a születésnapom, kaptam egy ajándék utalványt műkörmöshöz testvéremtől. Én 3 éve járok a saját körmösömhöz, ő az övéhez vette. Már régóta tudom, hogy ezt akarja adni, többször kértem, hogy ne tegye, mert olyan "furán" jön i, hogy közlöm az én körmösömmel bocsi most ne adj időpontot, majd csak két hónap múlva. Én nem szeretek megbántani embereket, és ezt olyan kellemetlen helyzetnek tartom. Persze, lehet, hogy én spilázom túl, de érdekelne más véleménye is.

2018. jún. 1. 13:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tipikus nem tudok mit adni mert fingom nincs a másikrol,ezért letudom vmi szarral,ez a gáz ebben,nem az h kormösödnek mit mondj..
2018. jún. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%

Egyrészről gáz, hogy olyan ajándékot ad, amit nem kértél.


Másrészt szerintem kicsit erősen túl van drámázva ez a "mit mondok a körmösömnek" dolog. Semmi fura nincs benne, egy szolgáltatást nyújt amiért fizetsz. Nem dől össze a világ, ha egyszer elmész másikhoz is.

2018. jún. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

A tesódtól ez csúnya volt. Olyat adni, amit te nem kérsz, és ezt tudja. Direkt adott ezek szerint olyat, aminek nem fogsz örülni. Azon érdemes lenne gondolkodni, miért?

Én visszaadnám, de most, nem a szülinapjára, h kösz, de ez nem kell. Vagy odaajándékoznám valakinek.

De egyébként tényleg túlliheged, hogy mit mondj a körmsöödnek. Simán azt, hogy máshova mész. Végülis ha pl. többé nem akarnál járni hozzá, akkor se kérnél illedelemből időpontot.

2018. jún. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Hat, ez valóban gaz, plane így, hogy előre szóltal neki. Ennek ellenére, siman megmondhatod a műkörmösödnek, hogy kaptal szülinapodra egy ilyen utalványt, ezért "egy kör" most kimarad nála. Emiatt aztán nincs oka megbantódni.
2018. jún. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!