Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nagyon hiányzik az életemből...

Nagyon hiányzik az életemből egy testvér. Hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

17 éves egyke lány vagyok. Vér szerinti testvérem biztos, hogy nem lesz már. Kiskorom óta már-már beteges módon hiányolok egy testvért (öcsit vagy bátyót).

Voltatok már hasonló helyzetben? Hogyan dolgoztátok fel?



2018. jún. 4. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen olyan barátod, akire testvérként tekintesz?

(Sajnos feldogozni nem tudom hogyan lehetne, max. ilyen barát általi erős kötődéssel.)

2018. jún. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Hasonló cipőben járok...Feldolgozni nem lehet esetleg elfogadni :/
2018. jún. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Evvel én is így vagyok. 24L

Idővel elfogadod majd.

Én pont ezért (is!!!) szeretnék mindenképp több gyereket. Hogy a kisfiamnak ne kelljen egykeként felnőni.

2018. jún. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy ha lenne testvéred semmi garancia nincs rá, hogy olyan lenne mint ahogy elkèpzeled. Lehet teljesen más lenne mint te, és nem jönnétek ki jól.
2018. jún. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ugyan így vagyok

Csak annyi különbséggel hogy nemkem van tesóm, pont egy 17 éves lány

De sajnos nem szoktunk találkozni

2018. jún. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Nekem van testvèrem és csúnya ilyet írni, de bár ne lenne. Én pont ezért fogok csak egy gyereket vállani, mert pontosan tudom, hogy milyen egy rossz testvér.
2018. jún. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Ideologizálsz egy testvéri kapcsolatot, gondolom, nincsenek barátaid, és unatkozol is. Magadnak kellene megtalálni azokat a hobbikat, elfoglaltságokat, amikkel a számodra szükséges társaságot biztosítod, illetve kiépíteni azokat az emberi kapcsolatokat, amelyekre szükséged van. A barátaidat magad választod meg, a testvért nem, és elhiheted, sokkal több rossz testvérkapcsolat van, mint ahány jó, és inkább adj hálát az égnek, hogy egyke vagy.
2018. jún. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Nekem sincs testvérem, szerencsére! Hálát adok az égnek, mert mindenhol azt látom, hogy a testvérem gyűlölködnek, pontosabban mindig jó testvér-rossz testvér párosokat látni. Vagyis azt, hogy az egyik testvér igazságos, jólelkű, a másik pedig gátlástalanul kihasználja és megpróbálja a szülőkkel kisemmiztetni, irigyli, gyűlöli. Alig láttam még olyan családot, ahol nem ez lenne az ábra! Annyira kiábrándító. Nem beszélve a szülők "egyiket jobban szeretem, mint a másikat" igazságtalanságáról. Tele van ezekkel a Gyik is. Hát én örülök, hogy kimaradtam ebből, már csak azért is, mert én lennék a szenvedő fél, ugyanis sem irigy, sem anyagias nem vagyok.
2018. jún. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
* testvérek
2018. jún. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyke vagyok, de van egy olyan barátnőm, akit testvéremként szeretek :)
2018. jún. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!