Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogos az álláspontom a húgomma...

Jogos az álláspontom a húgommal szemben?

Figyelt kérdés

Kettőnk közül ő az akinek jobban bejött az élet. Viszont ő olyan szinten zsugori mindenkivel szemben , hogy csak ámulok.


Viszont az utóbbi időben nagyon elszaladt vele a ló. Megkért , hogy fessem ki a házát egy kis zsebpénzért. Megállapodtunk 1 hét alatt meg is csináltam szépen. Viszont akkor elkezdett siránkozni hogy nincs pénze stb. Mondtam oké akkor majd fizetéskor kifizet. Viszont rá két napra már új képeket posztolgatott hogy milyen drága cuccokat vásárolt magának. persze semmit nem mondtam neki mivel nincs jogom hozzá.

Tegnap ismerőseimmel rendeztem egy kis kerti sütögetést persze , hogy megjelent a kedves kis testvérkém, szépen bekajált aztán elkezdett prüszkölni , hogy ő ilyen módon nem tudna élni ( mivel mi a lidlbe vásároltuk a cuccokat és nem mindenből a legdrágábbat pl hogy hogy tudunk ilyen silány 600 forintos borokat inni stb).



Itt már nem bírtam és mindenki szeme láttára elküldtem a pi..ába.

Azóta meg meg se ismer az utcán. Úgy csinálja mintha nem is lennénk egy családból.


Valahogy nem érzem jogosnak azt , hogy a gazdagság végett engemet mint átlag "szegény" embert ennyire le kell nézni.


2018. jún. 28. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Magas lóról lehet nagyot esni.

Játsza az eszét ami nincs , ha lenne nem így viselkedne.Elfelejtette honnét jött.

Nézd levegőnek az jobban fog neki fájni,mintha vitáznál vele.

Legközelebb hívjon festőt vagy előre kérd el a pénzt ha újra dolgoztatni akar.

2018. jún. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen igazad van. Én is elküldtem volna.
2018. jún. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Egy gonddal kevesebb. Ne sajnáld.
2018. jún. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Na azt kellett volna mondani, ha kifizette volna munkát(ahogy megígérte), akkor nem ilyen bor lett volna. De ez is jobb annál, mint amit nem hozott.
2018. jún. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
szerintem jogos a részedről, sőt én már a festésnél elküldtem volna a fenébe
2018. jún. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

"Tegnap ismerőseimmel rendeztem..." "Azóta meg meg se ismer az utcán"


Tegnap óta jónások alkalmatok lehetett az utcán összefutni

2018. jún. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
jónások... Jó sok akart lenni
2018. jún. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Öcsém ugyanilyen. Csak neki most melója sincsen évek óta, ez visszafogja. De ugyanez, szívesség ingyen, de ő a füle botját sem mozdítaná.

Amikor többet keresett mint én, akkor hatalmas arca volt.

De ő sem eszik-iszik meg akármit. Sima csirke az már szar neki.

Hu de jó volt olvasni, hogy kiosztottad. Nálunk nem szabad már, mert sérül a kis lelke.


Amúgy szüleid gondolom őt kezelték csodagyermekként...

2018. jún. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
67% Ne már, megint egy kamu? :/
2018. jún. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Igazad van, hugicával meg majd akkor törődj, ha ő emeli fel szépen a fenekét és jön bocsánatot kérni. Addig nyugodtan tégy úgy, mintha nem is létezne, elvégre ő is ezt teszi épp veled.
2018. jún. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!