Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan tudhatom meg az igazságot?

Zsebikee kérdése:

Hogyan tudhatom meg az igazságot?

Figyelt kérdés
1999.julius 14-en születtem/születtünk az ikertestvéremmel. Azt mondták anyának, hogy meghalt. De érzem, és anya is érzi, hogy él, csak eladhatták másnak. Abban az időben ez jelentős volt. Sok jel utal arra, hogy van esély rá, hogy lehet él. Hogyan tudhatom meg hogy tenyleg meg halt- e, vagy él-e még? Minden vágyam, hogy magtalálhassam. Kevés volt az a 9 hónap vele, anyukánk hasában.

#ikertestver #meghaltvagyél
2018. júl. 4. 22:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

látta a testét??

volt temetés vagy valami??

az hogy érzed nem jelent semmit, az érzelem reménnyel párosul, és a 2000es évek felé már nem igazán tudtak ilyeneket csinálni

talán az össze cserélés még a 2000es évek előtt előfordult

ha valóban valaki megvette, akkor az soha nem fog kiderülni és nem is fog sehol szerepelni

2018. júl. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Hát, érdeklődjetek utána a kórházban. De szerintem nincs sok értelme ennek az egésznek. Ezzel az erővel minden halott csecsemő anyja érezhetné, hogy él a gyereke, csak becsapták.
2018. júl. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Látta igen, de csak 1 percre. Se én se ő nem sirt fel. Őt azonnal kivitték, engem csipkettek, noszogattak hogy sirjak.

2018. júl. 4. 23:04
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Hát ez az! Hol a holttest!

A családot illeti a holttest!

Sőt ők is kötelesek gondoskodni a temetésről.

2018. júl. 5. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
Jaigen, minden infó megvan a térben. Egy ún. Hellinger-féle családállítás megmutatja, mi lett a testvéreddel.
2018. júl. 5. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Mi lett az ikertestvered holttestevel? Erre tud pl adni nektek valaszt a korhaz
2018. júl. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen,a temetés hiánya miatt is kételkedtünk. Köszönöm mindenkinek! Utána érdeklődöm a korházban, hátha megtudok valamit.
2018. júl. 5. 13:17
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Úristen. Sehol nem szokás bent tartani a holttestet. Akár baba akár nem. Sajnos a mi családunkban halt meg kettő baba születés után és mindkettőjüknek volt temetése.
2018. júl. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem ertem! Sem anyud sem apud sem senki nem ment utana hol a holttest . Temetes se volt ? Huu de sok kerdesem lenne meg. Hat hogy lehet nem megnezni a halott ujszulottedet???!!!
2018. júl. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Anya is és apa is probáltak megnézni mikor anya visszakerült a szobajába, vagy ugye a temetés miatt is. És azt mondtak hogy nem lehet. Mert hogy a halottakkal van már lent abba a hűtőházban(azthiszem ugy nevezik). Anyáék mindent megprobaltak megtenni azért hogy láthassák, eltemethessék. Ez valahogy nem valósulhatott meg. Többet nem tudok, hogy még milyen okokat hoztak fel az orvosok.
2018. júl. 9. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!