Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A bátyám mindig undok velem?

A bátyám mindig undok velem?

Figyelt kérdés
A bátyám három évvel idősebb nálam, és mindig olyanokat mond, hogy csúnya vagyok, vagy dagadt vagyok, esetleg büdös, vagy béna. Mit lehetne vele csinálni, hogy álljon le? Szerintem egyáltalán nem igazak amiket mond, de ha igazak is lennének, akkor is köcsögség ilyet mondani a húgodnak.

2018. júl. 27. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Ne legyél ilyen érzékeny vele kapcsolatban. Az én bátyám is mindig ilyeneket mondott, mégis gond nélkül felnőttünk, ugyanúgy cseszegetjük egymást, mégis tudjuk, hogy ha szükségünk van a másik segítségére, akkor ő ott van.
2018. júl. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

Szia


Sajnos ezzel nem tudtam mit csinálni :(

Minden tesvér ilyen sajnos. Nekem anno olyanokat Mondott hogy hülye P***a és hasonlók :(

Ilyenkor valami durvával kell visszavágni!!

Amin majd meglepődik.

Nekem ha olyanokat Mondott ami nagyon rosszul esett akkor én mindig valami ütőset végtam vissza.

Ami neki a legrosszabbul esett az az volt hogy kicsi a nemiszerve!


Sajnos nem lehet ezzel mit csinálni, testvéri dolog. Vágj neki vissza!


Sok sikert ;D


Üdv egy ismeretlen lány

2018. júl. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj úgy mintha nem is hallanád, majd megúnja és abbahagyja. Amúgy az én két bátyám is folyton piszkált, de később már jobb lesz a helyzet.
2018. júl. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem a tesóm azt mondta, hogy szerencsétlen és nyomorék vagyok. Mondjuk én meg széépen kifejtettem neki, miért is tartom érzéketlen élősködőnek.

Jó barátnőmről azt mondta a saját bátyja, hogy biztosan már dugatja magát valami kapualjban (buli volt)-mondjuk ez már a legalja.

Szép is a testvéri kötelék.

Nem tudom hány évesek vagytok, próbáld ilyenkor levegőnek nézni, mert ha felhúzod magad, akkor jobban csinálja. Tehát mintha ott sem lenne.

2018. júl. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tudsz csinálni hogy egyáltalán nem foglalkozol vele! Ha beszól akkor kiröhögöd és ott hagyod. Majd megunja. Az agyához kell csak mérni. Hülye p.cs.
2018. júl. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem ket batyam is van a kisebbikkel 9ev korkulonbseg van es ugyanezt csinalja folyamatosan szivja a verem utoget stb meg mindig pedig 24 vagyok ő 33.. az idosebbik meg “anyaskodik” de az meg rosszabb 😃ugy hogy oltsd vissza mi ezt szoktuk vagy mondom neki hogy ezt a csoves haverjainak mondja 😃
2018. júl. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak annyit mondj neki ilyenkor: Ez a szöveg téged minősít, nem engem. Ezek után hagyd ott, ne méltasd válaszra, bármit reagáljon.
2018. júl. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van egy idióta bátyád., ez ellen sokat nem tehetsz. Egyszerűen engedd el a füled mellett. Csak addig szórakoztató számára, amíg látja, hogy "fel tud húzni" ezzel.
2018. júl. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem 2 bátyám van. Bunkó mind kettő. Még durvábbakat mondanak mint neked. Utálom őket:D
2018. júl. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!