Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek, ha füvezik a bátyám?

Mit tegyek, ha füvezik a bátyám?

Figyelt kérdés
Én 21 éves vagyok, bátyám 23, mindketten itthon lakunk, én egyetemista vagyok, bátyám dolgozik. Körülbelül 1 vagy másfél éve rászokott a fűre, már majdnem napi rendszerességgel csinálja, itthon nem tudnak róla, de sejtik. Mivel mind ketten felnőtt emberek vagyunk, így leültem vele beszélgetni erről, de felkapta a vizet és 2 napig nem is jött haza (már előfordult máskor is ilyen). Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

2018. jún. 18. 13:22
1 2
 1/12 Miss Endzsi ***** válasza:
45%

Én is csinálom, semmi bajom, teljesen normális vagyok, egyetemre járok.

20/L

2018. jún. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Amíg eljár dolgozni és nem bxsza el a pénzét fűre, nem mindegy?


A fű sem rosszabb, mint a cigi vagy a pia...

2018. jún. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Semmit se tegyél.
2018. jún. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Emberek, azért nehogy azt mondjátok hogy a mindennapi füvezés nem árt... Már most látszik hogy nem olyan éles az agya, ráadásul egy vagyonba kerül...
2018. jún. 18. 13:55
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

MIndenki tudja, hogy a fu nem egeszseges, sot, artalmas. Rovid es hosszu tavu memoriat tamad meg, mindent lelassit. Az is tudja, aki szivja, na de fuggo, igy van magyarazata.

A batyussal nem tudsz beszelni, mert fuggo lett. Egy alkoholistaval sem lehet. Meg ok vannak megsertve vagy iger fut-fat, de tovabb folytatja.

A testverrel beszeltel, nem sikerult, most a csaladnak kell osszeulnie. Annyi nem eleg, hogy sejtik. Igenis, tudniuk kell, hogy batyad kabitos. Tenyek eli kell allitani a csaladot es batyust is. Segitseget, tamogatast kell felajanlani. Raszedni, hogy rehabba menjen, minnel elobb. Sok fuvel kezdi, aztan sokkal kemenyebbel vegzi.

2018. jún. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

OFF:

Te jó ég mi van itt... Nem kell démonizálni, szerintem se rosszabb a betépés mint a berúgás, de azért idióták se legyünk már hogy nekiugrunk a kérdezőnek hogy hát de rá se lehet szokni meg amúgy is tök egészséges! Tudom hogy a neten orrba-szájba ezt írják, de attól még egyszerűen nem igaz.


---


Kérdező, a leszokáshoz elsősorban akarat kell. Ha nem ismeri be hogy nem tud a szer nélkül élni, vagy jó ez neki így akkor te nem tudsz mit tenni.

2018. jún. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon egészséges persze, életemben vagy 3 szálat szívtam, az egyiknél azt hittem,hogy ott pusztulok meg a helyszínen,annyira rosszul lettem, de szerencsére nem lett semmi komolyabb baj. A piától meg maximum annyi bajom van,hogy másnap fáj a fejem, bár az is csak akkor volt, ha valami kommersz vackot ittam, minőségi alkohollal ilyen gond nincs. Egyébként egyik sem egészséges, de ha úgy adódik,akkor inkább a pia, mint a fű.
2018. jún. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Annak idején a koliban is a sok füvesnek milyen bamba, belassult feje volt már, ha elfogyott a fű még képesek voltak a gáztöltőt szívni.
2018. jún. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
Sokat nem tudsz tenni, a testvéred nagykorú, 23 évesen már illik tudni dönteni a kábítószer kérdésekben. Szerintem ha ellátja a feladatait, munka, tanulás akkor nem kell ebbe beleszólni, mivel ez egy könnyű drog, ha gondok vannak ezekkel is, akkor szólnék a szülőknek.
2018. jún. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%

5-osel egyet ertek. Azt tedd, amit o is irt. Szolj a szuleidnek.


En egyutt eltem fuves, drogos fiatalokkal.

A futol olyanok voltak, mint az orokos alomkorosok es utana meg mint az agressziv idegbeteg allatok. Ok is tobb mint egy eve szivtak napi szinten. Amikor vegul nem birtak anyagilag elkezdtek kereskedni vele.

A nagyobbik elkezdett speedezni es vegul a kokaint is kiprobalta.

Napi szintu fuvezes mellett elkepzelhetetlennek tartom a napi feladatok ellatasat. Az egyik fuves gyerek rendszeresen elaludt es nem ert be a munkahelyere, ha betepve jott elo olyan volt mint akinek vigyirt ragasztottak az arcara az az igazi bargyu bamba beka.

Elejen nem ertettem, miert szeletelnek egy szelet kenyeret 10 percig vagy miert olyan komotosak...aztan amikor rajottem, akkor mar szanalom volt nezni oket.

Es ugyanez volt, ha szova tettuk, hogy nem kene, akkor jott a dirr-durr, te ezt nem tudhatod, nem vagyok fuggo, hagyjal beken, mar ezt a kis oromot is irigyled tolem blablabla.

A szobajuk udorito volt. Neha voltak tiszta pillanataik, olyankor normalisan viselkedtek, egeszen addig amig rajuk nem jott a szivhatnek es kezdtek degesek lenni menjunk mar aludni, hogy ok vigan fuvezhessenek.

Ok azt hittek jol titkoltak a fuvezest, de az egesz lepcsohazban mindenki tudta, hogy ok fuveznek. Azert ez nagyon szanalmas volt.

2018. jún. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!