Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az öcsém szociopata? 17/F

Az öcsém szociopata? 17/F

Figyelt kérdés
Mindig kihasználta a családot,illetve kórosan hazudott mindenkinek. Idővel rá jöttem hogy manipulálja a környezetét. Sokszor agresszív. Tipikus szociopata jelei láthatók. Szakácsnak tanul és ugye a szociopaták kedvenc szakmája. Lehetséges hogy amiatt alakult ki ez nála mert kiskorában traumák érték? Ekkor vele laktam és engem is értek. Mit kéne tegyek? Hogyan viszonyuljak hozzá? Ő 15 éves.
2018. aug. 14. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Pszichológus
2018. aug. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy diagnosztizálni nem lehet senkit, pláne hogy még nem kiforrott a személyisége.

Ha probléma van vele, el kell vinni gyermekpszichológushoz, 18 éves korig oda tartozik.

2018. aug. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Dehogyis, csak tinédzser :)

Majd kinövi.

2018. aug. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd annyiban a dolgot.Szerintem személyiségzavaros az öcséd,sajnos ismerek olyan testvérpárt ahol mind a ketten személyiségzaarosak és skizofrének.Ők is ugyanúgy manipulálják azt akit tudnak,addig amíg az igényeik nincsennek kielégítve.Azutan rombolnak,agresszívabbak.

Hangulata mennyire ingadozó?Étvágya mennyire van?

2018. aug. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hangulata semmilyen. Csak néha ingerlékenyebb lesz ha szembesítjük a problémájával. Eszik rendesen.
2018. aug. 14. 21:02
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Mármint az evést úgy értettem,hogy nem eszik túl sokat?Pl.te jól laksz egy tányérral és más családtag is és ő eszik mondjuk 2,5tányérral vagy sűrűn eszik.
2018. aug. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos a személyiségzavar tünete,a problémaszembesítésre adott válasza.Az a lényeg hogy mindig szembesíteni kell vele,hogy tudja vállalnia kell a felelősséget a tetteiért.

Ha valamit ő csinált szokott valakire/valamire hárítanivalós dolgot máshogyan állít be?

2018. aug. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát ő tervezetten eszik. Igyekszik arra hogy ne hízzon el, de ne legyen túlságosan sovány. Régen kondizott ezért látszik hogy van normális test alkata. Mindig ő főzi a kaját.
2018. aug. 14. 21:07
 9/9 A kérdező kommentje:
7# Ez nagyon ritka hogy másokat hibáztat. De szokott.
2018. aug. 14. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!