Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gyerekelhelyezési pernél...

Gyerekelhelyezési pernél kiszűri e a pszichológus, ha az Apa pszichopata (szociopata)?

Figyelt kérdés
Lehet e esetleg előre jelezni, hogy ez a gyanú áll fenn (számtalan bizonyítékkal), kell e kérni a pszichológus kirendelését? Van e esélyem, hogy csak felügyelet mellett láthassa a gyerekeit (amennyiben igazolódna a tény)?
2015. dec. 15. 14:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, de ha tényleg szociopata, azt nagyon nehéz felismerni. Ők azok, akiknek nincsenek érzelmei, de tökéletesen tudják játszani őket, és nagyon okosak.
2015. dec. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon okos, diplomás, iszonyatos lexikális tudással - és itt ki is merül sajnos. Már felvettem pszichológussal a kapcsolatot, kiváncsi vagyok. Rendkívül jól manipulál, amúgy az élete nulla....
2015. dec. 15. 15:34
 3/19 anonim ***** válasza:
2%
és te gyereket szültél neki... gratulálok :D
2015. dec. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Mivel egy csomó mindenről nem volt tudomásom és az összes korábbi fontos eseményt az életéből "átírt", így azért laikusként nem gondolod, hogy ezt elég nehéz kiszűrni? Ráadásul ahogy olvasgatok, még egy pszichológusnak sincs könnyű dolga...
2015. dec. 15. 15:52
 5/19 Carragher_x ***** válasza:
29%

Na most pszichopata vagy szociopata? Messze nem ugyanaz a kettő. Az is érdekes, hogy te ezt tényszerűen kijelented, holott láthatóan még a szavak jelentését sem ismered megfelelően, ennek fényében igencsak vicces a megmásíthatatlan diagnózisod:)


Egyébként ha nincs egyezség a gyermekelhelyezéssel kapcsolatban, akkor a bíróság igazságügyi pszichológus szakértőt rendel ki jóformán minden esetben, szóval ezt nem kell kérni és nem is bemondásra megy.

2015. dec. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
2015. dec. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

5-ös: [link]


Nem tudom feltűnt e a "gyanú" szó - tehát nem tényként jelentettem ki.

2015. dec. 15. 16:27
 8/19 Carragher_x ***** válasza:
0%

"Nem tudom feltűnt e a "gyanú" szó - tehát nem tényként jelentettem ki."


Nem tudom feltűnt-e, hogy tényt írtál:

"amennyiben igazolódna a tény"

2015. dec. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igazolódna a gyanú, igazad van, így már jó? :-)
2015. dec. 15. 16:48
 10/19 A kérdező kommentje:

6. Köszi, de sajnos többről van szó :-(

Abszolút felelőtlen, szembemegy mindenki akaratával, képtelen átérezni egy-egy szitut, hogy a másik mit érez, a gyerekeknek penészes romlott kaját adott nem egyszer, volt, hogy lopott boltban egy 600 Ft-os szemüveget és azt is rámfogta, szóval nem tudsz semmit mondani se, mert a hibát a másikban keresi ellenben magát tökéletesnek hiszi. Aláírom, hogy nagyon okos (lexikális tudása), de teljesen félresiklott az élete....az előző felesége is magányos volt a kapcsolatban, én is, de mindig a másik a hibás..a munkáját is elveszítette nagyon régen ezt most tudtam meg, miközben nekem teljesen másképp mesélte. Szóval rengeteg dolog van, a wikipedia-t is átolvastam, összemosódás is lehetséges. Nyilván az is teszi, hogy semmi sikerélménye nincs az életben, viszont mindenhol a kiskapukat keresi.

2015. dec. 15. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!