Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért lett az öcsém hirtelen...

Miért lett az öcsém hirtelen ennyire bújós? Nem probléma?

Figyelt kérdés
Pár hónapja szakított barátnőjével és azóta sokkal többet ölelkezünk, bújik hozzám, volt hogy sírt is. Eddig nem volt egyáltalán ilyen a kapcsolatunk, lehet néha sok de öcsém és szeretem őt, azt akarom éreztetni rám számíthat mimdig. 17F 18L

2018. szept. 3. 06:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak szeretethianyos. Szerintem normális.

Éreztesd is vele hogy te ott vagy/leszel neki, nehogy bánatában valami butaságot csináljon

2018. szept. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem morbid lenne mögöttes szándékot feltételezni. Talán tudat alatt jól esik neki a női test közelsége, de szerintem ennyi. Nem kell túlgondolni
2018. szept. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell túlspilázni.
2018. szept. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
A szakítás feldolgozása is egyfajta gyászmunka. Ilyenkor természetes, hogy egy olyan ember társaságát keressük aki számunkra fontos, és érzelmeket is táplálunk felé. Persze itt családi kötődésre gondolok. Ebben a helyzetben Te nagyon is sokat tehetsz, hogy túljusson ezen az időszakon. Támogasd, vigasztald, hagyd hogy kisírja magát és kérd meg, hogy beszéljen az érzéseiről. Majd próbáld meg felépíteni őt lelkileg újra :)
2018. szept. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
teljesen normális, rossz neki h szakítottak és szeretet hiányos.
2018. szept. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor mond meg neki, hogy rád számíthat :)

Majd kiheveri a szakítást. Jön 1 új csaj, aztán visszanyeri az életkedvét

2018. szept. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!