Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek a testvéremmel? (Lent)

Mit tegyek a testvéremmel? (Lent)

Figyelt kérdés
Csak egy évvel fiatalabb ő lány én fiú de ő a kiskedvenc mindig neki adja az igazat mindenki mert ő milyen ártatlan most mondok egy kisebb példát strandon vagyunk nála van a matrac kb egy órája aztán le rakja oda megyek érte el viszem használom max 5 percet és látja is meg minden aztán el kezd hisztizni hogy adjam neki oda mert megint játszani akar vele vagy mit akar csinálni és mondom neki hogy eddig ezen voltál most légyszi had legyen én rajta elkezd hisztizni mint egy 8 éves meg szól édesapámnak erre ő mit csinál adjam neki oda ez egy kisebb példa volt de szerintem érzékelhető hogy folyamatosan ezt kell elviselnem ha nem ezt akkor durvábbat (üt beszól stb) apa mindig azt mondja hogy jolvan na bla bla bla édesanyám pedig mondja néha hogy igen tényleg ő a buta (mármint a testvérem) de amúgy ő is szarik rá az önbizalmam szintén rombolja már 14 éve semmi önbizalmam és igen ő rombolja beszólogat stb és egy idő után el hiszi az agyam de tényleg nem tudom hogy mit kezdjek vele otthon van külön szobánk minden el tudok vonulni de amint el jövünk apuhoz atkapcsol és csesztet és tudja hogy nem lesz következménye cukkol folyamatosan első sorban az önbizalom rombolást akarom megoldani utána a többi mert sok mindenhez kell egy kis önbizalom de nekem annyi sincs szóval na röviden ennyi "röviden" valaki esetleg megoldás?

2018. aug. 6. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Csapj le neki egyet, hidd el egyszer megéri. Egyébként ezzel nem tudsz sok mindent tenni amíg saját lakásod nem lesz. A szüleidnél nagyon berögződhetett.
2018. aug. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne figyelj rá, abba fogja hagyni egyszer.


Amúgy igen, egy pofon csodákra képes, nem kell azzal törődnöd, hogy lány.

2018. aug. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"...de amint eljövünk apuhoz.." Élváltak a szüleitek? Hány évesek vagytok?
2018. aug. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem tudom milyen kapcsolatban vagy a szüleiddel, nem tudom hány éves vagy, de szerintem a szüleiddel beszélni kéne erről esetleg rávezetni őket arra hogy mit csinál a testvéred és komolyan beszélni róla. Ha a testvéred beszól az pedig ne érdekeljen elvégre aki így viselkedik annak nem biztos hogy sokat lehet adni a szavára.
2018. aug. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!