Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Egyik gyerekkel nyiltan...

Egyik gyerekkel nyiltan kivételezés, csak mert fiú. Csak szerintem szemétség?

Figyelt kérdés
Például bevonni, hogy kutasson utánam...
2018. szept. 5. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég keveset írtál a helyzetről, de ez alapján igen, szemétség.
2018. szept. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Én az ellenkezőjét tapasztalom. Lány gyerek bármit megtehet, a fiú nem.... Aki emiatt dühöng, de nem szakad el otthonról....
2018. szept. 6. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nunk pont, hogy nem agyba-főbe ajnározva volt kiskora óta. Tőlem sokkal többet elvártak (kitűnő, sosem lehetsz beteg) és cserébe a folyamatos alázás. Meg annyit, hogy őt sosem verték meg, de egy lánynak sokkal fájóbb, ha elcsúfítják.
2018. szept. 6. 09:07
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

3 mondat alapján szeretnéd, ha beállnánk a sorba fújolni?

Bocs, de nem. Ez így csak egy nagy nulla.

2018. szept. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem azon múlik a kivételezés, hogy mi a gyerek neme. Egyszerűen vannak szülők, akik az egyiket jobban szeretik a másiknál. Szemétség, ebben igazad van, de tenni semmit se tehetsz ellene.
2018. szept. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!