Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért szeretik jobban a hugom?

Miért szeretik jobban a hugom?

Figyelt kérdés

Pedig mindenben én vagyok a jobb. A hugom nem tanul, én kitűnő vagyok. A tesómtól nem várják el, hogy bármit is csináljon(azzal az indokkal, hogy még kicsi... 15 éves, en 17 vagyok), de ha én egy napig szeretnék pihenni, akkor egy lusta semmirekellő vagyok, akit kár volt megszülni.

Mindig ő kap csak ajándékokat,ha véletlén nekem is vesznek valamit, akkor ő kapja a jobb, drágabb dolgokat. Pl kapunk csokit, ő kap egy milkát én meg valami márkátlan valamit, mert nekem jó az is.

Nekem soha nem segítettek/segítenek a tanulásban, de anya most is a tesóm leckéjét írja.

Másoknál is így van ez?



2017. okt. 15. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Igen, nálam dettó ugyanez! Tudom, hogy szörnyen rosszul esik, de próbáld ezt úgy venni, hogy legalább te önállóbban kerülsz ki az életbe, mint a húgod, aki egy poharat nem tud elmosni
2017. okt. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Mi hatan vagyunk testvérek, mégsincs így. Nem normális, amit a szüleid csinálnak, egyáltalán nem szülőnek valók. Az ilyenek végett alakul ki testvérgyűlölet és lesz életképtelen az elkényeztetett gyerek. Egy 15 éves nem kicsi a házimunkához ! Sőt, már rég illő lenne csinálnia. A legnagyobb hiba az, hogy elnézik neki a rossz jegyeket. Semmire nem fogja vinni a húgod, ebben nyugodt lehetsz. Undorító, hogy látványosan kivételeznek a húgoddal. Semmire nem tartom az ilyen embereket.
2017. okt. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg szüleidet erről. De pont így ahogy itt leírtad. Az itt lévők ezzel nem sokat tudnak kezdeni. Remélem rendbe jön az eszük.
2017. okt. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elég sz@r szüleid lehetnek(ne haragudj a kifejezésért) ha különbséget tesznek közöttetek...nem értem az ilyen szülőket...úgy csinálnak mintha te nem az övéké lennél.

Megérteném ha árvaházból lennél,de még akkor sem kellene így foglalkozzanak veled.

2017. okt. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is így van. Azt mondták, azért, mert én vagyok az idősebb... ráadául az én testvérem is rossz tanuló és mi is lányok vagyunk. Őt szeretik jobban, ez van.
2017. okt. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt, annyival tudlak nyugtatni, hogy nálunk felnőttként fordult a szituáció, mivel testvérem leszarta a szüleinket, csak akkor jelentkezik, ha pénz kell neki, ezért belátták, hogy rosszul csinálták a dolgokat.

Sovány vigazs, de ez van.

2017. okt. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, ez van..

Csak az a baj, hogy nekem szociális fóbiám is van.. nincsenek barátaim emiatt. Legalább azt elvárhatnám, hogy a családom szeressen, de nem. :(

2017. okt. 15. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!