Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Kiidegel a hülyegyerek tesóm,...

Kiidegel a hülyegyerek tesóm, mit csináljak? Így beszél velem, hogy fogyatékos, bolond stb.

Figyelt kérdés

Ezt csinálja mióta egyetemre jár. Ott cigizik, iszik, lóg, de otthon előadja a jókisfiút.


Hazajön, ezt műveli. Pedig mindemben segítek neki. 0-24-ben kikészít és élvezi, hatalmas nagyképű, nem mellesleg agresszív is. Most is mosom a fogamat és odaszól, hogy fogyatékos vagy megint???, mondom mert mosom a fogam (ő este és hétvégén nem mos).


Az apucikájától leste el ezt a viselkedést. De komolyan folyton engem ócsárol. Ez minden csak nem család.


Ő a fiú, én a lány. Én vagyok a nagyobb, ő sosem segített nekem semmit, lt ki mellettem, nem mint fordítva.



Egyszerűen ilyen nem létezik, hogy valaki ezt művelje. Múltkor úgy kicsavarta a kezemet, hogy nappkig fájt. Mert ő most gyúrni jár és "igényes". Azt a büdös szájával és szagával.


Hogyan lehet leállítani?


2018. szept. 8. 22:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
7%
Jaj, hagyjuk már ezt a sok "utálom a tesómat" dumát... Komolyan, nincs jobb dolgotok, mint ócsárolni a testvéreteket? És a gerenda a te szemedben nem nehéz? Nekem ha bajom van a öcséimmel, akkor nekik pofázok, nem GyIK-on kérdezősködöm ez ügyben.
2018. szept. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Mi van????


Nem, nem lehet megbeszélni, mert nekem jön.


Én ócsárolom. Ő csinálja az idegi kicsinál ást, és aki előtt csak tud lejárat.


De a szüleim előtt megjátszaagát, mert ő a kedvenc gyerek.

2018. szept. 8. 23:07
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
A legegyszerűbb, ha nem foglalkozol vele. Nincs idegesítőbb, mint amikor vki nem veszi fel a sértést. Ha nem vált ki nálad semmi reakciót, megunja
2018. szept. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

Én ott ütném ahol fáj neki.Ha csinál valamit csak szard le becsméreld ennyi.Am a pasikat könnyebb az egójuknál megfogni.Ha pedig testi erőszakot mutat,annyi az egész,hogy azt mondod :Csak így tudsz legyőzni, mert másban amúgy is semmi vagy.például.


Lehet rossz a tanács,de ne hagyd magad!

2018. szept. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
37%

"Ezt csinálja mióta egyetemre jár. .....Én vagyok a nagyobb, ........."


Tehat: az ocsed egyetemre jar, tehat elmult 18 eves. Te vagy a nagyobb, tehat te is elmultal 18 eves.


Ha valami nem tetszik, el lehet koltozni a mamahotelbol. Vagy lehet beszelni a szulokkel. Vagy lehet beszelni a baratoddal, hogy szedjen ossze meg par baratot, es beszelgessenek el az ocseddel, valami sotet zugban (nem kell eltorni mindjart a kezet, azt majd legkozelebb, ha nem tanul a beszelgetesbol)

2018. szept. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
6%
Ő a kedvenc, mert tanul, te meg egy kétbites agyatlan luvnya vagy.
2018. szept. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Én is tanulok...
2018. szept. 9. 08:38
 8/20 anonim ***** válasza:
34%
Attól függ hány éves vagy. Esetleg beszélsz a szüleiddel, családon belüli erőszak miatt szeretnéd ha hetente erről beszélnétek, vagy a rendőrség bűnmegelőzési osztályához, vagy családsegítőhöz, bántalmazott nők szervezetéhez, szeretnéd ha eljönnének, vagy küldjék dolgozni a srácot, stb. És iratkozzák be hogy beiratkozzz MMA-ra, Aikidora, Judora, ilyesmi, ő pedig ne kapjon zsebpénzt büntetésből kondira, mert terrorizál. Beszélsz néhány barátoddal, vagy az egyetemének a dékánjával hogy kapják el elbeszélgeti vele, stb.
2018. szept. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%
A szüleid barátaival, szomszédokkal akikkel beszélgetnek elpanaszolhatod, hogy segítségüket szeretnéd kérni családon belüli terror és erőszak van nálatok, hogy beszéljenek a szüleiddel. A konditerembe ahova tesód jár jár oda is írhatsz egy levelet, hogy családon belüli erőszak miatt rendkívüli okokból kérvényezni szeretnéd a kitiltását.
2018. szept. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
5%
Amúgy ha te vagy a nagyobb tényleg el is költözhetnél vmi olcsó albiba.
2018. szept. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!