Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy tudnám a két féltestvérem...

Hogy tudnám a két féltestvéremet megtaláltatni akik kb.70 évesek? Nagyon ritka volt a keresztnevük annak idején, KÀZMÈR és HEDVIG. Nem tudok se anyjanevét se semmit amivel én megtalálhatnám öket.

Figyelt kérdés

#anyucika1
2018. szept. 15. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Vezetéknevet tudsz? Esetleg születési helye?
2018. szept. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudok semmit. Nem tudom azt sem hogy az apjuk nevét hordták e. De azt tudom hogy az apuka fizetett utánuk gyerektartást. már ugy is kerestem öket eredménytelenül.
2018. szept. 15. 13:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Kekkh kapcsolatfelvétel, tudod a nevüket, korukat kb, apjuk nevét lehet elég ennyi adat
2018. szept. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

mit jelent ez? Kekkh kapcsolatfelvétel?

Ahogy irtam az Apjuk Neve Bakò de nem tudom hogy viselik e vagy viselték e az apjuk nevét, és hogy valahonnan Szabolcsból származtak, és kb. 70-72 évesek lehetnek.

2018. szept. 16. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!