Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem gondoljátok, hogy apaként...

Nem gondoljátok, hogy apaként bunkóság és ritka tapintatlan dolog az, ha a lakásban cigizik, szellőztetés nélkül úgy, hogy kisebbek (14 év alattiak) is vannak a lakásban?

Figyelt kérdés
Rengetegszer vitatkoztam már apámmal, mert a lakásban cigizik, de nem képes megérteni, hogy undorító, amit művel, pláne úgy, hogy van erkélyünk.
2018. ápr. 1. 11:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem is bunkosag, de sajnos ove a lakas - amig nala laksz el kell viselned. Azt csinal amjt akar.
2018. ápr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
18%

Ő a felnőtt, ő lakása.


Bunkóság vagy nem, ő dönti el hol és mikor cigizik.

Nem midnenki hallott tapintatról meg passzív füstölésről.

2018. ápr. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
Ez 2018-ban már nem bunkóság, hanem kiskorú veszélyeztetése.
2018. ápr. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Ez nem így működik, hogy az ő lakása.


1. Ha összeköltözik 2 ember, akkor a lakás az övéké, nem pedig valakié egyedül.

2. Ha veszélyeztet másokat a tevékenységével, az illegális.

3. Ritka sz*r felfogás az, hogy attól, hogy valakié a lakás, azt csinálhat, amíg akar. Remélem, hogy nem bánnátok, ha az apátok odasz*rna az orrotok alá, mert azt csinálhat, amit akar.

2018. ápr. 1. 12:01
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
Ezzel ugyan annyit árthat, mint ha a gyerek cigizne.
2018. ápr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%

Ez nagyon gáz. Anyád nem szól rá?

Anyósom cigizik bent, férjem rászólt többször is, olyankor is rágyújtott, amikor a sógor terhes felesége itt ült mellette. Már próbál kint dohányozni, de sokszor rágyújt lefekvés előtt a szobájában, olyankor átjön a füst oda is ahol alszunk. Nem is értem, hogyan lehet így aludni. Ja és durván köhög, mi köhögün napokig, ha ott alszunk.


De tényleg, nincsen idősebb rokon, aki rászólna apádra?

2018. ápr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Anyámat is nagyon zavarja, de már ráhagyja, mert sokszor rászólt.
2018. ápr. 1. 12:03
 8/21 anonim ***** válasza:
80%

Az én apósom is simán rágyújtott mikor mellette ültem terhes kismamaként. Megrúgtam a férjem lábát az asztal alatt, h menjünk.

Párszor lett szólva anyósnak, hogy jó lenne bent abbahagyni, vagy persze, a saját lakásában mindenki élhet kedvére, mint a kocsmában, ha úgy érzi jól magát, de akkor gondolom az sem fogja zavarni, ha a kicsi nem jár oda.

Felfoghatták, mert azóta nagy hidegben max a pincében gyújt rá, a lakásban sosem, pedig mi nem is laktunk ott.


A nagybátyám, akivel együtt lakott a fia csalâdostól, a feleségével együtt, mint a gyárkémény. Több évtizedes masszív dohányosok, az a típus, aki azt csinál a lakásában, amit akar. Azonban mikor mindkét 5 év alatti gyerek állapota kezdett àtmenni asztmába, egy óriási veszekedés után megértették, hogy ideje abbahagyni vagy elmennek, aztán élhetnek egyedül a nagy házban. És érdekes, onnantól ki lehetett menni cigarettázni.

De ehhez meg kellett várni, míg a gyerekek betegek lesznek 😡.


Kérdező, de igen, hatalmas bunkóság, intelligenciabeli hiányosság, hogy ma, amikor mindehonnan folyik, mit művel az emberekkel a cigaretta, akkor ennyit nem akceptál.

Részedről felelőtlenség abban a közegben nevelni gyereket, tudván, mit tesz velük, az egészségükkel a dohányfüst. Joguk van az egészségüket nem károsító, veszélyeztető környezetben felnőni.

Amùgy maximálisan egyetértek veled, hányok, mikor elkezdik, hogy a saját lakásában mindenki azt csinál, amit akar. Azt, persze, de azért -hacsak nem a putriról beszélünk- maradjunk már emberek!

2018. ápr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

"Részedről felelőtlenség abban a közegben nevelni gyereket, tudván, mit tesz velük, az egészségükkel a dohányfüst"


17 éves testvér vagyok csak

2018. ápr. 1. 12:25
 10/21 anonim ***** válasza:
19%
Mártsd alkoholba a cigit, hagyd hogy megszáradjon majd tedd vissza a dobozba
2018. ápr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!