Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Húgomat ler1b@n©ozták, csak mert 14 évesen 18 éves barátja van.

2018. okt. 3. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Azt hogy aki leri*bancozta már ellene törve a keze
2018. okt. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem ribnc, hanem egy kislány, akinek nem kene még pasiznia, pláne nem egy 18 évessel.
2018. okt. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 Lehet... Ettől függetlenül még nem kéne leribizlizni.
2018. okt. 3. 21:44
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, az a legkisebb probléma vele, hogy valaki leribizlizte.

Nekem meg pár napja valami gyüttment autos azt kiabálta, hogy k*va anyád! Most ezzel mit csináljak? :D Vadásszam le és verjen laposra?

Az emberek gyakran ócsárolják egymást, aki ezen fennakad, az bolond.

2018. okt. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
65%
Miért baj az,hogy egy 18 évessel vagy együtt?Persze azzal nincs baj amikor egy 20 éves nő egy 60 éves férfival van...Visszatérve a hugodhoz,beszélgess el azzal aki ezt mondta rá,vagy el lehet intézni jogi úton is (amennyiben a hugod akarja)
2018. okt. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

”Az emberek gyakran ócsárolják egymást, aki ezen fennakad, az bolond.”


Na, kössz! :D


Amúgy engem nem zavar, őt sem zavarja, csak az okot nem értem, hogy mi jogon mond ilyet egy ember másra.

2018. okt. 3. 21:52
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a korkülönbség a baj, hanem hogy egy 14 éves még minden értelemben gyerek.
2018. okt. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 Amúgy a kora ellenére nem olyan kislány már. Nyílván vannak dolgok, amikhez még elég fiatal, de ezt ő nagyon jól tudja.
2018. okt. 3. 23:50
 9/10 anonim válasza:
Szerintem is gyerek még ehez a kapcsolathoz.Ami téged illet elég béna vagy ha azt mondod,hogy nem zavar amit a hugodra mondtak én már rég agyonvertem volna.
2018. okt. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igaz,gyakorlatilag még gyerek.De lehet felnőtt gondolkodása is,gondolom nem fog egyből lefeküdni vele meg ilyenek...Ha szeretik egymást akkor nincs a kapcsolattal semmi gond.4év nem olyan nagy korkülömbség sőt...
2018. okt. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!