Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A nővérem nem beszélget velem...

A nővérem nem beszélget velem mit csináljak hogy megváltozzon?

Figyelt kérdés
A nővérem már születésemtől kezdve féltékeny rám,pedig neki volt mindent szabad csinálni még most is.De ő nem szeret beszélni velem,azt se tudta hogy hány órában dolgozok stb.Mit csináljak hogy megváltozzon?

2018. okt. 9. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Hagyd békén, szállj le róla. És: nem féltékeny. Köszöni szépen, de nem kér belőled.
2018. okt. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Most már miért akarod annyira kb nulla a kapcsolat tuti nem pitiznék..
2018. okt. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%

Ezt nevezi a köznyelv cicaharcnak.

Nővéred próbál makacs lenni és szociàlisan izolálni, hogy megtörj és elismerd a dominanciáját. Légy erős és tartsd ki!

Szerezz egyre több barátot és ismerőst, alakíts ki egy minél nagyobb szociális hálót, és egy minél nagyobb befolyást. Egyszer csak a nővéred majd ráeszmél, hogy a birodalmad ellen esélytelen és fülét farkàt behúzva sunnyog majd vissza hozzád.

2018. okt. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
3 Oly messze vagy az igazságtól, mint Makó Jeruzsálemtől.
2018. okt. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Pedig simán lehet féltékenység is a dolog mögött. Pl. a nővér csúnya, a kérdező szép. Vagy/és a kérdező jó alakú, a nővér nem annyira. Akár a kérdező jó tanulmányi eredményére is lehet irigy. Vagy csak arra, hogy kedvesebb, simulékonyabb természetű, mint ő.
2018. okt. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddiigi válaszokat.Az elsőnek üzenem remélem nem a nővérem vagy,honnan tudod hogy nem kér belőlem?Meg nem sértettem a nővéremet semmivel csupán csak megszülettem.
2018. okt. 10. 14:20
 7/9 A kérdező kommentje:
És honnan tudod hogy nem féltékeny??
2018. okt. 10. 14:21
 8/9 anonim válasza:
51%
Hagyd békén,szerezz barátokat. Ha igaz,hogy nem csináltál semmit akkor csak bunkó. Ne foglalkozz vele! De azért gondolj bele,hogy tényleg nem csináltál e semmit!
2018. okt. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
28%
Ezert kell nevelni a gyereket h a teso érkezése ne akassza ki az agyát. :O Ma már mindenki énközpontu csak én én én,ha vki érkezik változik dilihopp lesz..
2018. okt. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!