Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Legénybúcsúra meg szokták...

Legénybúcsúra meg szokták hívni a testvért?

Figyelt kérdés
Az öcsémnek most lesz hétvégén, de engem nem hívott meg a szervező legjobb barát, sem ő. Furcsállom, mert a feleségem fiútestvérei is meghívtak engem az övéikre, a saját testvérem meg pont nem.
2018. okt. 17. 15:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
81%

Ha nem hívtak, akkor az az evidens, hogy nem leszel ott. Nem lenne elegáns erőltetned a meghívást!


Öcséd fővárosi barátai tutira megkérdezték öcsédet, hogy kit hívjanak meg. Ő meg mondta, hogy bátyja és szülőhelyi mulatozásban is visszafogottabbak, előttük kellemetlen lenne neki a kemény iszogatás és prostizás.

2018. okt. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Nem való oda egy testvér, csak akkor, ha egy városban, közös iskolákban, közös baráti társaságban nőttetek fel és mindig együtt buliztatok.

Én sem mentem el 5 éve a bátyám legénybúcsújára, pedig meg voltam hívva. Nagyon egyszerű oka volt, teljesen idegen városokban, egymásnak idegen társaságokban töltöttük a fiatal korunkat, és az ő búcsúját a volt osztálya csinálta, akik csak udvariasságból hívtak meg.

Hidd el, hogy nem ezen múlik a szeretet. Sokkal fontosabbnak tartom azt, hogy ti ketten töltsetek el egymással minőségi időt, akár legènybúcsúnak hívjátok, akár bratyós napnak. Egy közös horgászat, vagy kempingezés többet jelent, mint random emberekkel jópofizni.

2022. jún. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!