Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat

A kérdés

Jogos a sógornőm haragja?

A helyzet hogy két hónapja az én férjem péntek este ér haza a munkából és vasárnap délután indul, és neki rosszul esik és haragszik mert nem megyünk hozzájuk, egyrészt egymásra is alig jut időnk, másrészt előtte is mi mentünk kb 2-3 mert ők már hónapok óta nem tudtak jönni mert felújításba voltak. Na már én mondtam is a férjemnek hogy mostmár amíg ők nem jönnek mi sem megyünk. Ha nekik nincs idő és kedvük akkor nekünk sem lesz, szerintem érthető is hogy ez a találkozás ne egyoldalú legyen.

2018. nov. 9. 14:41  Privát üzenet  

A válaszok
Dehogy jogos. Nekik is ugyanannyi lenne elmenni hozzátok.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2018. nov. 9. 14:46 Privát üzenet
A harag is hülyeség meg a te rátartiságod is! Ez a ha ő nem akkor én sem mentalitás gyermeteg! Találkozzatok már valahogy félúton... Legyél te a felnőtt és menjetek át.

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2018. nov. 9. 15:23 Privát üzenet
Nem jogos. Elég fárasztó mindig adni adni egyoldalúan keresni a másikat mig vissza semmit se kapsz. Egymásra jusson idő egy párnak,kit érdekel pár hisztis rokon,ezért van ennyi válás mert a komplett rokonság a pár fején ül és nem jut idő egymásra mert szórakoztatni kell a sógor komákat menni jópofizni, ha lesz baba mennek és gyurmázzák tépik egymás kezéből h szelfi legyen. Ez a túlzott rokoni egymásra mászást alapbol nem értem,mindenki élje a saját életét.. Évi max 4 tali pont elég a rokonokbol..

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2018. nov. 9. 15:52 Privát üzenet

Ha valakik felújítanak, nyilván nem érnek rá mászkálni, akkor ha nem zavarunk akkor mi megyünk, akár 20x is, mert így a normális.

És honnan veszed, hogy haragszik a sógornőd?

Mert erről nem írtál egy szór sem.

Lehet, hogy arra várnak, hogy hívjátok őket, ahogy normális emberéknél szokás, nem csak bemondják magukat.

Pillanatnyilag az a helyzet, hogy ti nem mentek, ezt a férjednek is előírtad, de hívni sem hívjátok magatokhoz egy ebédre sem őket.

Akkor most mi lesz?

Soha többet nem találkoztok?

Olyan rövid az élet hülyeségeken huzakodni!

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2018. nov. 9. 16:49 Privát üzenet
De miért akarja egy nő olyan gyakran látni a fiútestvérét?? Érthetetlen. Felnőtt nőként nem tud meglenni nélküle? Milyen perverz dolog már ez, hogy ilyen gyakori látogatásra van igénye a fiútestvérétől...

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2018. nov. 9. 21:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Bátyám házasodni készül! Ellenérzéseim vannak a sógornőm iránt?
Egy gonosz kígyó a sógornőm. Mit tegyek?
Sógornőm csalja a bátyám. Elmondjam neki?
Meg kellene hívni gyermekem keresztelőjére sógornőm (férjem nővére) pasiját?
A sógornőm hozzánk akar költözni a hat gyerekkel, mert a párja egy állat. Így is alig férünk, de a párom ragaszkodik hozzá. Mit tegyek?
Miért irigy a sógornőm?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Testvéri kapcsolat rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!