Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Lehet jobb valaha is a viszony...

Lehet jobb valaha is a viszonyunk?

Figyelt kérdés
Apukám kiskoromban meghalt, és az előző házasságából van egy fia, a féltestvérem. Apa halála után nagyon jóban voltunk, de sajnos az anyukája elég pénzhajhász és elherdálta az örökségünket, úgy hogy ami nekem járt volna abból egy forintot nem láttam. Amikor ezek történtek kicsi voltam meg, nem nagyon értettem ehhez, csak az tűnt fel hogy a tesóm egyszer csak kilepett az életemből. Azt hittem az anyukája miatt van ez így, de 2 éve kb meghalt valami rokonunk és a tesóm nemes egyszerűseggel letagadott a hagyatéki tárgyaláson hogy én ne kapjak a pénzből ami nekem jár. Ezután rairtam facebookon, hogy ezt mégis hogy gondolta, majd mindenféle válasz nélkül letiltott. Én ezek után is hajlok arra, hogy jó kapcsolatot apoljunk főleg most hogy meghalt az anyukája is, így szinte rajtam kívül senkije sem maradt. De ő valamiért nem tart igényt rám. Lehet ez a viszony köztünk még jobb? Hogy közelítsek felé?
2018. nov. 12. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért mert amint írtad ledagadott ergó kitolt veled..

ezért nem tartja veled a kapcsoatot,

Ha akarod vele tartani a kapcsolatot ezek után... de nem éred el akkor menj el hozzá és beszéld meg vele.

2018. nov. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De ő valamiért nem tart igényt rám. Én se tartanék olyanra aki ennyire az örökségen kattog amihez semmi köze mert az egy másik házasság..
2018. nov. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A korábbi felesége mégis hogy tudta elherdálni,amit örököltetek volna?
2018. nov. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es, az apjának az örökségéhez miért is nincs köze? Ezek szerint nem volt végrendelet, amiben kizárolagosan egy vagy több személy örökölt volna.

Letagadták a létezését, nem kapott az örökségéből.

Bocs, de ezek után Én nem akarnám tartani vele a kapcsolatot, és mivek Ő tudja hogy ez igazábol hovatalos dolog meghazuttolása, soha nem is fog veled foglalkozni. Ha "szemét lennél, bár ez nem lenne az,hiszen ajogos jussodra tartanáligényt, fel is lehet(ne) jelnteni őt, őket.

2018. nov. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!