Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ugy utálom ezt, hogy tegyek...

Ugy utálom ezt, hogy tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Szóval van egy tesóm, aki gyakorlatilag egy superman. A gyerek mindent tud, genetikailag kb kigyurtnak született, okos, helyes, nagyon jó személyiségű fiú, akit amúgy nagyon szeretek,de nagyon rossz abba belegondolni, hogy en anno mikor annyi idős voltam sehol se voltam hozzá képest. Mindig én voltam a kis kövér srác, akire senki ra sem nézett, egy csomót kellett azon dolgoznom, hogy legabb normálisan nézzek ki, de elég nagydarab vagyok, az öcsém meg random szaltózik. Nem akarok irigykedni rá, csak annyira rosszul esik, hogy ő annyival jobb, mint én.

2018. okt. 2. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Nyugi én minden p.csával így vagyok. :D Azért is utálom őket annyira. 22/L
2018. okt. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Nekem is ez volt hugommal :)

Aztán eltelt vagy 5-6 év mire rájöttem, hogy van amiben ő a jobb és van amiben én.

Meg kell tanulni elfogadni

Külsőre húgom 10/10, menő meg minden, én elég naturális vagyok. De nekem nagyon jó eszem van, míg neki küzdeni kell egy 5ösért

20/N

2018. okt. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Neki meg nem lehet könnyű feldolgoznia, hogy, ahogyan te fogalmaztál, egy szuperhős. Végül is, ez rengeteg elvárással párosul. Szoktatok erről beszélgetni? Tudom férfiak vagytok, és nem annyira dívik megbeszélni az érzéseket. De ez fontos, ti pedig testévek vagytok.


Nekem a húgom csinos, sportos és szorgalmas. Hallgat a szüleinkre, ha ellenkezik is. ÉN meg lusta és nem is szép, de már jó ideje nem zavar. Ilyen vagyok, én elfogadom magam. Ha néha rosszul esnek a dolgok, igyekszem dolgozni rajta. Nem az a lényeg, hogy kiálljak minden próbát, hanem, hogy egy esés után fel tudjak állni. Ha centiről centire, akkor úgy.


Remélem tudtam kicsit segíteni. Ne bándd a dolgot. Van, aki így, teljesen szeret :)

2018. okt. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Engem csak az zavar igazából, hogy mivel tesók vagyunk én kicsit szarul érzem magam emiatt, ha más jobb vagy rosszabb az nem érdekel. Egyébként meg nálunk az öcsém tényleg mindenben jobb, egyszerűen már rettentően idegesít, pedig tényleg nagyon jóarc. Ilyenekről amúgy nem lehet beszélni vele, mert akkor kiakad.
2018. okt. 2. 21:31
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

Nyilván így született, semmit nem tesz érte. Ő csak így van, jó természetű és külsejű. Semmit nem tesz az asztalra le, csak azért okos, mert így született.

Ellenben TE, a szenvedő fél, annyi mindennel próbáltál javítani magadon, az életeden, és mégis. Ha te elérsz valamit, azt mire fogod? Genetika? Véletlen?

Savanyú a szőlő.

2018. okt. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

"Nyugi én minden p.csával így vagyok. :D Azért is utálom őket annyira. 22/L"


A buszon gyakorizás közben meg kacsingatsz rám és fel akarsz szedni. Nem tartod ezt furcsának?


Ollem, L/22

2018. okt. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen embereket sosem értettem mint a kérdező. Hogyan fájhat valakinek, hogy a testvérének előnyei vannak az életben? Az én öcsém is nagyon jó fizikummal bír a küzdősportok jelentős részéhez, sokkal jobbal mint én. Én viszont örülök neki, hogy talált valamit amiben élvezetet lelt. Nem áspiskódok, hogy ő 3 hét alatt tanul meg egy x technikát alkalmazni mikor nekem például ez 6 hét volt.
2018. okt. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jó persze, csak pl 3.éve edzem mégis vastag csípőm van es x lábaim, vagy most neki van barátnője, aki szerintem egy tok szép es kedves csajszi. Anno rám se nezett senki, de most se. Nem szidni akarom, nagyon szeretem meg büszke vagyok rá, csak nem tudom elfogadni, hogy lehet valaki ennyire szerencsés, én meg miért szívok állandóan.
2018. okt. 3. 21:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Erős testalkatú vagy?

Ennek is vannak előnyei. Vannak sportok, ahol ez előny. Rugby, power lifter (bár azt 17 év alatt nem tanácsos).

Nem könnyű másikhoz igazodni. Próbálj magadhoz. Magadnak felelj meg. Amint megtalálod, te miben vagy jó magadnak (próbálj ki jó sok hobbit, olvass könyveket, járj túrázni, találd meg, amit tudsz csinálni), aztán elmúlik az ellenérzés és büszke leszel rá: "azért ilyen ügyes, mert az én tesóm." :)

2018. okt. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!