Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Bátyám rendszeresen meglop,...

Bátyám rendszeresen meglop, agresszív, és semmirekellő, hogyan oldjam meg ezt a problémát?

Figyelt kérdés

Akárhányszor szólok neki, hogy vegyen vissza, úgy beszél velem, mint a kutyával.

Múltkor odáig fajult a dolog, hogy kishíján a fejemhez vágta a telefont, amit én adtam neki. Ripityára tört. Elkezdte itthon borogatni a berendezést, üvöltözött, utolsó senkiháziként beszélt velem.

A telefon persze összetört. Képzelhetitek mi lett volna ha, ez a fejemen landol.

Amikor bezártam az ajtót, felfeszítette, kiitta a sörömet a hűtőből, persze pofátlanul az összeset. Rendszeresen kipofáz, láncdohányos, füvezik, stabil állása nincsen. Nem tudok mit kezdeni a helyzettel. Tegnap felzabálta 3 napi ebédemet, ma pedig a holnapit, amit helyette készítettem elő. Most is itt hevert a szobámban, állt a zokniszag, mocsok a konyhában. Mertem szólni neki, és az volt a reakció, hogy fogjam már be a pofámat.

Nem tudom elviselni, hogy ezt minden további nélkül lenyelem.22/f


2018. nov. 27. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem épp ebbe a kategóriába való a kérdésed, itt az állati kártevőkről szoktak kérdezni. Bár ahogy leírod, miket csinál a testvéred, nyugodtan lehet őt is állatnak nevezni... Ketten laktok együtt? Szüleitek? Én elköltöznék sürgősen a helyedben.
2018. nov. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem véletlenül tettem ebbe a kategóriába. Ez a pláne, hogy külön élünk.
2018. nov. 27. 22:58
 3/11 anonim válasza:
82%
Ha külön éltek, akkor egyáltalán mit keresett a lakásodban?
2018. nov. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejár a lakásodba engedély nélkül, akkor zárcsere.
2018. nov. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tedd át a "Családi kapcsolatok"-ba. Amúgy zárcsere (még jobb lenne biztonsági ajtó) és riasztó távfelügyelettel. Ha bejelez a riasztó és felhívnak a vagyonvédelmi cégtől akkor megmondod, hogy nem vársz senkit, nincs kulcsa senkinek, tehát az illető aki megszólaltatta csakis betörő lehet. Aztán kinyomod a telót, vigyék csak el. Ha meg otthon vagy nem engeded be és kész.
2018. nov. 28. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Külön éltek a szülőktől együtt, vagy külön lakásban éltek egymástól?
2018. nov. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te gyogyós vagy. Engedj be bárkit a lakásodba, hagyd, hogy megverjen és kizabálja a hűtőd. Meg is érdemled.
2018. nov. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha külön éltek, oldd meg, hogy ne tudjon bemenni a lakásodba. Pl. rács az ajtó elé.

Egyébként pedig, ha megint felfeszíti az ajtót, hívj rendőrt, mintha egy idegen tört volna be.

Azt gondolom mondanom sem kell, hogy ne engedd be többet!

2018. nov. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Zárcsere és viszlát.
2018. nov. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%
Téglakúra csicska leszel wazze
2018. dec. 27. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!