Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Valaki rendszeresen a kapunk...

Valaki rendszeresen a kapunk alá sza*ik. Kezd elegem lenni. Mi ez esetben a teendő?

Figyelt kérdés

Tudom nagyon viccesnek hangzik, de már február óta szinte minden hétvégén valaki éjszakánként úgy dönt, hogy a kapunk alatt végzi el a nagydolgát.

Ha egyszer történt volna meg azt mondom valakire biztos nagyon rájött a szapora vagy nem tudom, de nem csinálok belőle nagy ügyet.... De az, hogy hónapok óta rendszeresen... így már nagyon boszantó, főleg ha valaki jön hozánk reggel és bele lép.

Már arra is gondoltam, hogy bemegyek a rendőrségre, de szerintem nem foglalkoznának vele, sőt szerintem kiröhögnének.

Valaki valami ötlet? Hülye komentekre nem vagyok kíváncsi.



#garázdaság #kertesház.
2015. ápr. 29. 18:36
1 2
 1/19 anonim válasza:
25%
Ez a kérdés mintha már lett volna valamikor nagyon régen.
2015. ápr. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%
Társasházról van szó, vagy saját az egész ház?
2015. ápr. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Megmondva az őszintét, én kifigyelném, és belenyomnám a fejét a piszkába.
2015. ápr. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%
Papír van melette
2015. ápr. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Kertes házban lakunk.

Már gondolkoztam rajta, ha majd jobb idô lesz feláldozok egy éjszakát és megpróbálom kilesni, hogy ugyan kicsinálja ezt.

Csak azt nem értem, hogy miért pont nálunk csinálják ezt...

2015. ápr. 29. 18:55
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Rakj ki egy kamerát. Vannak ilyen autós fedélzeti kamerák, fillérekért lehet venni.(ebay olcsóbb, vatera drágább, de hamarabb van itt ) Folyamatosan is tud rögzíteni, vagy mozgásra is. Oda állsz valami kocsival, felrakod valahova benne, ahonnan oda látni. Vagy valami fára, a hely adja majd. Aksiról mennek, van bennük infra led is, mondjuk azok nem sokat érnek. Felveszed, és a parasztot felrakod a netre...
2015. ápr. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
26%

"Felveszed, és a parasztot felrakod a netre..."


Kozteruleten nem kamerazhatsz masokat a beleegyezesuk nelkul, szoval ezzel csak ovatosan!


Kerdezo, valoszinuleg magadra haragitottal valakit. Ha ennyire zavar, a helyedben raaldoznam azt az egy ejszakat. ;)

2015. ápr. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok senkivel se haragaban. De ha haragban is lennék valakivel, olyan idióta nincs aki így állna bosszú. Én valami idióta kamaszra tippelek.
2015. ápr. 29. 19:12
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

És ahova szarik, az közterület vagy magánterület?


Be van kamerázva?

2015. ápr. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Ha felvetted kamerával, és felraktad a netre, akkor mikor tiltakozni fog, hogy a hozzájárulása nélkül kameráztad, egyúttal le is leplezi magát.
2015. ápr. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!