Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerelmes vagyok a bátyám...

Szerelmes vagyok a bátyám baratnőjébe?

Figyelt kérdés

A testvéremnek nemreg lett egy baratnoje kb. 2 honapja. A lany eleg sokat jar hozzank mostanaban, csinalunk kozos csaladi kirandulasokat is. Egy heten egyszer nalunk is szokott aludni.

Nekem nagyon tetszik ez a lany. Szep, jol oltozkodik, jofej...szoval minden...pont az esetem.

Idegesít amikor latom oket egyutt olelkezni meg csokolozni. Az is ha a tesom szobajaba erzem a lany illatat.

Tudom hogy nem szep dolog, de nem tehetek rola..

Mit tegyek? Beszeljek errol a tesommal? Vagy inkabb ne? Varjam meg amég elmulik?

Nem szeretnem ha ez ramenne a kapcsolatunk a tesommal. A lany is 19 eves es en is.

F


2018. dec. 7. 12:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
97%
Azért nevetséges hogy egy majd húsz éves férfi így hisztizzen. "ha nem lehet az enyém, akkor senkié" gyakorlatilag amit itt levág a kérdező. Mint egy ovis, aki inkább szétveri a játékot ha nem ő játszhat vele...
2018. dec. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
98%

Nem gerinctelen, hogy a tesója nőjéről fantáziál. Mindünknek volt olyan barátja, akinek a pasija/csaja bejött külsőre, és a személyisége se volt rossz.

Az a gerinctelenség, hogy azt várod el, hogy csak mert tetszik neked, a bátyád szakítson vele. Ez nem így működik. Tartsd féken a mogyoródat, ne a tesódra erőltesd rá az akaratodat.

2018. dec. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
79%

Azért én azt nem állítom, hogy gerinctelenség lenne rá izgulni, mert az erekciódat és az érzelmeidet sem te szabályozod.

De az azért tényleg meredek, hogy azt gondolod, hogy nem fog odajönni, mert te rá vered

2018. dec. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kérd meg a bátyádat, hogy hívjanak el téged is olyan programokra, ahol a barátnőjének barátnői is jelen lesznek, inkább ott dobd be magad, hátha tetszik valaki közülük :)
2018. dec. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!